Chiliz (CHZ) Yeni İş Birliği!

Chiliz (CHZ) Yeni İş Birliği!
Chiliz (CHZ) Yeni İş Birliği!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Chiliz (CHZ) Yeni İş Birliği!

Chiliz, Fransız Profesyonel Futbol Ligi (LFP) ve oyun stüdyosu Unagi ile sporda inovasyonda önemli bir dönüm noktasına işaret eden heyecan verici bir ortaklığı duyurdu. Birlikte, doğrudan bir futbol ligi tarafından geliştirilen ve türünün ilk örneği olan devrim niteliğindeki bir fantezi futbol oyunu olan Coach Ligue 1’i başlattılar.

Ligue 1 Coach, Ligue 1 Uber Eats ve Ligue 2 BKT hayranlarının tamamı Chiliz Chain tarafından sağlanan dijital takas kartlarını kullanarak hayallerindeki takımlarını oluşturmalarına olanak tanıyarak taraftar deneyiminde devrim yaratıyor. Bu hamle, Chiliz’in dijital ilerlemeler yoluyla lig iş modellerinde devrim yaratma konusundaki kararlılığını gösteriyor; liglerin ürün geliştirmede liderlik yapmasına ve üçüncü taraf platformlarla ortaklık ilişkisini yeniden keşfetmesine olanak tanıyor.

Coach Ligue 1, kendi varlıklarını tanıtarak ve blockchain teknolojisini kullanarak, lisansın sona ermesi riskini ortadan kaldırır, taraftarlarla kalıcı bir bağlantı ve fikri mülkiyetten, turnuva istihbaratından yararlanmaya yönelik sürdürülebilir bir yaklaşım sağlar. Taraftarlar, oyuncu paketleri almak ve takımlarını geliştirmek için oyun içi para birimini kullanarak her hafta ulusal ve küresel liderlik tablolarında yarışarak heyecan verici bir deneyime katılabilirler. Oyun aynı zamanda Hope’tan Legend’e kadar 5 farklı kart nadirlik seviyesi sunarak kullanıcılara giderek prestijli turnuvalara katılma fırsatı sunuyor.

Bu ortaklık sayesinde Chiliz, blockchain yoluyla her oyuncu kartının nadirliğini ve değerini garanti altına alarak hayranlar için tahsilat ve takas deneyimini geliştiriyor. Coach Ligue 1’in gelişimi, oyun ve web3 teknolojisindeki uzmanlığıyla tanınan Unagi ile önceki Ultimate Champions projelerinin de gösterdiği gibi ortak bir çabanın sonucudur.

Chiliz, liglerin NFT fantezi spor platformlarına öncülük ettiği, doğrudan gelir akışlarına sahip oldukları, kullanıcı katılımını artırdıkları ve bağlı satış fırsatlarını keşfedebilecekleri bir gelecek hayal ediyor. Bu vizyona bağlı olarak Chiliz ve Socios.com, bu platformların geliştirilmesinde ligleri destekleyecek, kulüpler ve hissedarlar için önemli özsermaye değeri yaratacak.

Chiliz CEO’su Alex Dreyfus projeye duyduğu heyecanı dile getirerek projenin spor endüstrisini küresel anlamda dönüştürme potansiyelini vurguladı. UNAGI’nin kurucu ortağı ve CEO’su Charlie Guillemot da bu düşünceyi yineledi ve Coach Ligue 1’in futbol taraftarlarına getirdiği yeni deneyimin altını çizdi. LFP MEDIA Dijital Geliştirme Direktörü Martin Jaglin, turnuva taraftarlarının katılımı ve birinci taraf dijital varlıklar aracılığıyla sponsorluk yoluyla değer yaratılması için yeni bir standart belirleme girişiminin önemini vurguladı.

  • İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Twitter veya Telegram üzerinden takip edebilirsiniz!

Chiliz (CHZ) Yeni İş Birliği!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!