ChatGPT’ye 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!

ChatGPT'ye 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!
ChatGPT'ye 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ChatGPT’ye 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!

ChatGPT'ye 2023 sonunda SHIB fiyatının ne olacağını sorduk; İşte söylediği şey
ChatGPT’ye 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!

Son teknoloji bir üretken yapay zeka ( AI ) sistemi olan ChatGPT , çok çeşitli görevleri verimli bir şekilde ele almadaki olağanüstü çok yönlülüğü nedeniyle geniş çapta beğeni topladı. Geniş bilgi tabanı ve gelişmiş dil işleme yetenekleriyle bu müthiş yapay zeka aracı, etkisini ticaret alanına yayma potansiyeline sahiptir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Güçlü yönlerinden yararlanan ChatGPT, dinamik ve sürekli değişen kripto piyasası ortamında çeşitli varlıkların potansiyel fiyat hareketlerine ilişkin değerli bilgiler sunma konusunda umut vaat ediyor. 22 Mayıs Pazartesi günü Finbold , ChatGPT’den teknik analiz ( TA ) ve makroekonomik faktörler de dahil olmak üzere çeşitli ölçümlere dayalı olarak 2023 yılı sonu için Shiba Inu ( SHIB ) fiyatını tahmin etmesini istedi .

Chatbot başlangıçta bize “gelecekteki pazar eğilimlerini kesin olarak tahmin edemeyeceğini” hatırlattı. Ancak, tüccarların SHIB ticareti yaparken göz önünde bulundurmaları gereken birkaç faktörü listeledi.

Her şeyden önce ChatGPT, “olumlu haberler, büyük şirketler tarafından benimsenme, yasal gelişmeler veya önemli piyasa olayları yatırımcı güvenini etkileyebilir ve SHIB fiyatını yükseltebilir” diye genel piyasa duyarlılığını izlememizi söyledi . AI aracı, benzer şekilde, düzenleyici baskılar gibi olumsuz piyasa gelişmelerinin SHIB’in fiyatını aşağı çekebileceğini de sözlerine ekledi.

ChatGPT ayrıca, “yatırımcı davranışını etkileyebileceğinden ve genel piyasa duyarlılığını etkileyebileceğinden” tacirlerin merkez bankalarının gelecekteki faiz oranı hareketleriyle ilgili kararlarını yakından takip etmesi gerektiğini söyledi.

Son olarak, yapay zeka çözümü, kripto para birimleri pompa ve boşaltma planları gibi “kısa vadede fiyatları yapay olarak şişirebilen veya düşürebilen” faaliyetlere karşı duyarlı olabileceğinden , kripto tüccarlarının da piyasa manipülasyonunun farkında olması gerektiğini yazdı .

AI SHIB Fiyat Tahmini

Finbold, 2023’ün sonuna kadar Shiba Inu’nun potansiyel fiyat hareketinin kapsamlı bir analizini sağlamak amacıyla ek bir yapay zeka aracından alınan verileri birleştirdi.

Popüler fiyat tahmin aracı CoinPriceForecast , SHIB’nin yıl sonuna kadar 0,00000953 dolara yükseleceğini ve mevcut fiyat seviyelerinden %11’lik olası bir artışa işaret edeceğini tahmin ediyor . İlginç bir şekilde, web sitesi SHIB’nin yıl ortasına kadar 0.00001037’ye ulaşacağını tahmin ediyor ve bu da meme coin’in kısa vadede %21’e kadar artmasını beklediğini gösteriyor.

SHIB fiyat tahmini. Kaynak: CoinPriceForecast
SHIB fiyat tahmini. Kaynak: CoinPriceForecast

SHIB Fiyat Analizi

Yayınlandığı sırada Shiba Inu, son 24 saat içinde %1,23 düşüşle 0,000008587 $’dan işlem görüyorduYine de, dünyanın en büyük ikinci kripto parası, 2023’teki daha geniş pazar toparlanmasının bir sonucu olarak, yılın başından bu yana %6’dan fazla yükselişini sürdürüyor. 

SHIB 1 günlük fiyat verileri. Kaynak: Finbold
SHIB 1 günlük fiyat verileri. Kaynak: Finbold

Geçen hafta, Finder’da kıdemli bir dijital varlık analisti olan Frank Corva, SHIB’nin 2023’teki potansiyel fiyat hareketleri hakkındaki görüşlerini paylaştı . Kripto piyasasının zirve yaptığı Ekim 2021 ile bugün arasında makroekonomik faktörlerde önemli bir fark olduğunu belirtiyor. 

 

ChatGPT’ye 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!