ChatGPT Sonsuza Kadar Satın Alınıp Tutulacak 3 Kripto Para Birimini Seçti!

ChatGPT Sonsuza Kadar Satın Alınıp Tutulacak 3 Kripto Para Birimini Seçti!
ChatGPT Sonsuza Kadar Satın Alınıp Tutulacak 3 Kripto Para Birimini Seçti!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ChatGPT Sonsuza Kadar Satın Alınıp Tutulacak 3 Kripto Para Birimini Seçti!

ChatGPT sonsuza kadar satın alınıp tutulacak 3 kripto para birimini seçti
ChatGPT Sonsuza Kadar Satın Alınıp Tutulacak 3 Kripto Para Birimini Seçti!

OpenAI tarafından geliştirilen ChatGPT gibi Yapay Zeka (AI) araçları , karmaşık bilgi parçalarını hızlı bir şekilde toplayıp derlemek isteyen yatırımcılar için durum tespiti ve karar vermede yardımcı olabilecek değerli müttefikler olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bu bağlamda Finbold, 27 Eylül’de ChatGPT-4’ten ” yatırımcıların sonsuza kadar satın alıp tutabilecekleri üç kripto para birimi önermesini” istedi. OpenAI ürünlerinin en verimli yazılım versiyonu Bitcoin ( BTC ), Ethereum ( ETH ) ve Cardano’ya ( ADA ) işaret ediyordu.

CoinMarketCap’in sıralamasına göre, GPT-4’ün ” satın alma ve tutma ” stratejisi açısından ilk üç dijital varlığı, piyasa değeri bakımından en büyük yedi varlık arasında yer alıyor . Bu varlıkların seçiminde veri tabanlı makine tarafından dikkate alınabilecek şeyler

ChatGPT, BTC, ETH ve ADA’daki Seçimlerini Haklı Çıkarıyor

“Kripto para piyasasının son derece değişken ve spekülatif olduğunu belirtmek önemli. Bazı yatırımcılar kripto para birimleri için uzun vadeli bir “satın alma ve tutma” stratejisi benimseyebilir ancak başarı garantisi yoktur ve kendi araştırmanızı yürütmeniz ve risk toleransınızı dikkate almanız çok önemlidir.”

— ChatGPT-4 sorumluluk reddi beyanı

ChatGPT “Satın Al ve Tut” Stratejisi için Bitcoin’i Seçiyor

Yapay zekanın ilk seçimi aynı zamanda lider kripto para birimidir: Bitcoin (BTC), “en köklü ve yaygın olarak tanınan kripto para birimi.”

ChatGPT’ye göre, Bitcoin’in “sabit arzı” ve güçlü madenciler ve düğümler ağı, uzun vadeli bir değer deposu ve enflasyona karşı koruma olarak BTC için hem “güvenlik hem de istikrar” sağlıyor .

Ancak Bitcoin’in arzı sabit değil, madencilere maksimum 21 milyon BTC dağıtılıncaya kadar yaklaşık 137 yıl boyunca sürmesi beklenen programlanmış bir emisyonla sınırlandırılıyor .

ChatGPT “Satın Al ve Tut” Stratejisi için Ethereum’u Seçti

İkinci en büyük kripto para birimi aynı zamanda yapay zekanın da ikinci seçimi: Ethereum (ETH), çünkü “merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) ve akıllı sözleşmelerin temeli olarak hizmet ediyor.”

ChatGPT’ye göre Ethereum’un “kripto alanındaki çeşitli projeler ve yenilikler için bir merkez” olma rolü, onu uzun vadeli tutma için iyi bir yatırım seçeneği haline getiriyor.

Bununla birlikte, henüz gerçekleşmemiş bir olay olarak ağın Hisse Kanıtı’na ( PoS ) taşınmasının yatırımcılar için iyi bir fırsat olduğundan da söz ediyor. Bu nedenle, ağ güncellemesinin zaten bir yıl önce , Eylül 2022’de gerçekleştiği göz önüne alındığında, GPT’nin tavsiyelerinin ne kadar dikkatli alınması gerektiğini kanıtlıyor .

ChatGPT “Satın Al ve Tut” Stratejisi İçin Cardano’yu Seçti

İlginç bir şekilde yapay zeka, piyasa değerine göre aşağıdaki en büyük kripto para birimleri olarak Tether USD ( USDT ), BNB Chain ( BNB ), XRP Ledger ( XRP ) ve Circle USD’yi (USDC) atladı. Doğrudan yedinci en büyük Cardano’ya (ADA) gidiyoruz.

ChatGPT-4’e göre Cardano “ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik ve birlikte çalışabilirliğe odaklanmasıyla tanınıyor”. Ve oluşturulan metnin ifadesiyle “akıllı sözleşmeler ve DApp’ler için daha güvenli ve ölçeklenebilir bir platform sunmak için güçlü bir akademik ve araştırmaya dayalı yaklaşıma sahip (…)”.

Yapay zeka, projenin “güçlü bir geliştirme ekibi ve topluluk” tarafından desteklenmesi nedeniyle ADA’nın uzun vadede iyi bir seçim olduğuna inansa da Cardano’nun DApp ve DeFi ekosisteminin hala erken (en deneysel) aşamada olduğunu belirtmek de önemlidir. aşamalar.

Çözüm

Mevcut bilgilere rağmen yatırımcıların kararlarını yalnızca tek bir otomatikleştirilmiş metin kaynağına dayanarak vermemeleri gerekmektedir. Doğru araştırmayla bile kripto piyasası oldukça öngörülemez olabilir ve manzara hızla değişebilir.

Gelişmelerden haberdar olmak, durum tespiti yapmak, yatırım hedeflerini ve risk toleransını dikkate almak önemlidir.

 

 

 

ChatGPT Sonsuza Kadar Satın Alınıp Tutulacak 3 Kripto Para Birimini Seçti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!