ChatGPT, 2024’te Satın Alınabilecek En İyi 5 Kripto Para Birimini Seçti

ChatGPT, 2024'te Satın Alınabilecek En İyi 5 Kripto Para Birimini Seçti
ChatGPT, 2024'te Satın Alınabilecek En İyi 5 Kripto Para Birimini Seçti
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ChatGPT, 2024’te Satın Alınabilecek En İyi 5 Kripto Para Birimini Seçti

 en iyi 5 kripto para birimini seçti
ChatGPT, 2024’te Satın Alınabilecek En İyi 5 Kripto Para Birimini Seçti

OpenAI tarafından yapay zeka ( AI ) platformu ChatGPT’nin piyasaya sürülmesinin ardından, bu teknolojiye yönelik yeni bir ilgi dalgasını tetikledi ve kripto para piyasasındaki varlıklara ilişkin öngörüler sağlamak da dahil olmak üzere sektörler arası yeteneklerini göstermeye başlaması çok uzun sürmedi .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bunu göz önünde bulundurarak ve içinde bulunduğumuz yılın sonuna yaklaşırken Finbold, chatbot’tan önümüzdeki yıl yatırım için iyi bir fırsat sunan en iyi beş kripto varlığının bir listesini sunmasını istedi ve bazı ilginç sonuçlar elde etti. 16 Ekim’deki bakış açısı.

Bitcoin (BTC)

ChatGPT , ilk öneri olarak Bitcoin’i ( BTC ) öne çıkararak onu 2009’da geliştirilen “ilk ve en bilinen kripto para birimi ” olarak tanımladı ve birçok finans uzmanı ve yatırımcının bunu “değer deposu” olarak gördüğünü ve bazen Bitcoin’e atıfta bulunduğunu gözlemledi. “dijital altın” olarak adlandırılıyor.

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin 27.770 $ fiyatından el değiştiriyordu ve son 24 saatte %3,23, önceki yedi günde %0,77 artış kaydetti ve geçen ay %4,76 artış kaydetti. yılın başından bu yana %67,7 büyüme kaydetti.

Bitcoin'in yıllık (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Bitcoin’in yıllık (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ethereum (ETH)

ChatGPT’nin bir sonraki tercihi, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’dur ( ETH ) ve chatbot’un gözlemlediği gibi “sadece dijital para birimine ek bir şey sunan, merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için bir platform sağlayan” iyi bilinen bir varlıktır (ETH). dApp’ler).

Fiyat açısından Ethereum şu anda gün için %1,67 artışla 1.583,08 $ seviyesinde işlem görüyor ancak önceki haftaya göre %0,74’lük kayıp ve aylık grafikte %3,21’lik düşüşe rağmen şu ana kadar %31,83 kazanç elde etti. Bu yıl, en son grafik bilgilerine göre.

Ethereum yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Ethereum yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Binance Coin (BNB)

Ayrıca sohbet robotu , kripto ticaret platformu Binance’in yerel parası olan ancak “Binance Exchange’de işlem ücretlerinin ödenmesi, mağaza içi ödemelerin yapılması ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda başka kullanıma sahip” olan Binance Coin’i ( BNB ) de önerdi.

Mevcut durumda, BNB’nin yayınlandığı tarihteki fiyatı 213,01 $ olarak gerçekleşti; bu, son 24 saatte %2,77’lik bir artışı temsil ediyor; haftalık grafikte %2,13’lük bir artışı temsil ediyor, ancak 30 gün öncesine göre %0,5 daha düşük ve birikmiş durumda. 2023’te %12,74 kayıp.

Binance Coin yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Binance Coin yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cardano (ADA)

BNB’nin ardından, ChatGPT’nin “‘fark yaratanların, yenilikçilerin ve vizyonerlerin’ olumlu küresel değişim yaratmasına izin verme” hedefine sahip olduğunu belirttiği bir hisse kanıtı ( PoS ) blockchain platformu olan Cardano ( ADA ) geliyor. 2024’te satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri olacak.

Bu arada, Cardano’nun yazının yazıldığı sırada fiyatı 0,25216 $ olarak gerçekleşti; bu, geçen hafta %0,22 artışa ek olarak, değerini son gün içinde %1,95 artırdığı, ay genelinde %0,5 arttığı ve o günden bu yana %1,09 yükseldiği anlamına geliyor. 1 Ocak 2023.

Cardano'nun yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Cardano’nun yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Palkadot (DOT)

Son olarak Polkadot ( DOT ), OpenAI’nin buluşu tarafından sunulan, yatırıma değer beş dijital varlıktan sonuncusudur ve onu ” tek bir ağda çeşitli blok zincirlerini destekleyen, yüksek düzeyde güvenlik elde etmeyi amaçlayan çok zincirli bir çerçeve” olarak nitelendirmiştir. ölçeklenebilirlik ve yenilikçilik.”

Fiyatına gelince, Polkadot yazının yazıldığı sırada 3,781 dolardan el değiştiriyordu; bu son 24 saatte %0,61’lik bir artışa işaret ediyor ancak yine de hafta genelinde %2,04’lük bir kaybı temsil ediyor ve aylık grafiğinde 12,88’e düşerken %9,57’lik bir düşüşü temsil ediyor. 2023’te %.

Polkadot'un yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Polkadot’un yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Çözüm

Her şey göz önünde bulundurulduğunda ChatGPT, kripto pazarındaki varlıklar hakkında yararlı bilgiler sağlayabilir, ancak yine de bir yapay zeka platformudur ve botun kendisinin de belirttiği gibi geleceği tahmin edemez veya spekülasyon yapamaz. Bu nedenle, listelenen varlıklardan herhangi birine önemli miktarda para yatırmadan önce kişinin kendi araştırmasını yapması hayati önem taşıyor.

 

 

 

 

 

 

 

ChatGPT, 2024’te Satın Alınabilecek En İyi 5 Kripto Para Birimini Seçti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!