ChatGPT, 2024 Başı İçin Dogecoin Fiyatını Tahmin Ediyor!

ChatGPT, 2024 Başı İçin Dogecoin Fiyatını Tahmin Ediyor!
ChatGPT, 2024 Başı İçin Dogecoin Fiyatını Tahmin Ediyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ChatGPT, 2024 Başı İçin Dogecoin Fiyatını Tahmin Ediyor!

ChatGPT, 2024 başı için Dogecoin fiyatını tahmin ediyor
ChatGPT, 2024 Başı İçin Dogecoin Fiyatını Tahmin Ediyor!

Çoğu dijital varlığın yeşil renkte işlem gördüğü kripto para piyasasında yenilenen iyimserlik dalgasının ortasında Dogecoin ( DOGE ) sağlam bir performans sergiledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Ek olarak, kripto analisti Ali Martinez, 29 Ekim’de X hakkında bu meme coinin fiyatına ilişkin heyecan verici bir görüş sundu . Ona göre Dogecoin, kripto para biriminin haftalık grafikte çok yıllı azalan üçgenden çıkmasıyla birlikte “umut verici işaretler” gösteriyordu.

Son haberlerden ve mevcut yükseliş eğiliminin haklı olup olmadığından etkilenen Finbold, DOGE fiyatının 1 Ocak 2024’te nerede durabileceği konusunda ChatGPT’nin yapay zekasını (AI) kullanmaya karar verdi .

ChatGPT, DOGE’nin Potansiyelini Değerlendiriyor

OpenAI’den ChatGPT adlı bu dijital varlık için belirli bir fiyat teklif etmeyi reddetmesine rağmen , DOGE’nin önümüzdeki iki aydaki fiyat gidişatı altı kritik faktöre bağlı.

Yapay zeka, bu faktörleri piyasa duyarlılığı, benimseme ve kullanım durumları, piyasa eğilimleri, düzenleyici gelişmeler, teknolojik güncellemeler ve Dogecoin’in makroekonomik ortamı olarak tanımlıyor.

Dogecoin (DOGE) fiyatını etkileyen temel faktörler Kaynak: ChatGPT ve Finbold
Dogecoin (DOGE) fiyatını etkileyen temel faktörler. Kaynak: ChatGPT ve Finbold

DOGE’nin X sosyal ağında bir para birimi olarak potansiyel olarak kullanıldığı haberi göz önüne alındığında , yapay zekanın “benimseme ve kullanım durumları” ile “piyasa duyarlılığını” iki önemli faktör olarak öne çıkarması şaşırtıcı değil, çünkü bunlar Dogecoin’in değerini artırmada çok önemli olabilir. yukarı yönlü bir şekilde.

Bununla birlikte, ChatGPT’nin muadili Google Bard daha kısa konuştu ve 2024’ün başlangıcına kadar bu dijital varlık için tahmini fiyat olarak 0,07 ABD Doları ile 0,10 ABD Doları aralığında bir fiyat teklif etti.

2024 başı için DOGE fiyat tahmini Kaynak: Google Bard ve Finbold
2024 başı için DOGE fiyat tahmini. Kaynak: Google Bard ve Finbold

Dogecoin Fiyat Analizi

Mevcut durumda DOGE, son 24 saatte -%4,09 düşüşle 0,07 $ fiyatından el değiştiriyordu; bu, önceki yedi gündeki %8,72’lik artışla çelişiyor ve yalnızca geçen ayda %24,75 gibi etkileyici bir yükseliş kaydetti. 10 Kasım’daki son grafiklere göre.

DogeCoin 7 günlük fiyat tablosu Kaynak: Finbold
Dogecoin 7 günlük fiyat tablosu Kaynak: Finbold

Bu varlığın önceki ay 19 yeşil gün yaşadığını ve 200 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem gördüğünü dikkate almak önemlidir .

Bununla birlikte, bir yılda ilk 100 kripto varlığının %75’inden daha iyi performans gösterdi ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,72 dolardan hala %90 aşağıda.

 

ChatGPT, 2024 Başı İçin Dogecoin Fiyatını Tahmin Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!