Celsius, Yüklü Miktarda ETH ve BTC Satıyor!

Celsius, Yüklü Miktarda ETH ve BTC Satıyor!
Celsius, Yüklü Miktarda ETH ve BTC Satıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Celsius, Yüklü Miktarda ETH ve BTC Satıyor!

Celsius, alacaklılara 3 milyar dolar ödeyeceğini açıkladı ve elindeki 1 milyar dolarlık ETH ve 1,5 milyar dolarlık BTC varlığını hareket ettirdi.

Kripto para piyasası, Celsius’un iflas işlemleri nedeniyle çalkantı yaşadı. Celsius 2022’de iflas başvurusunda bulundu ancak 18 ay sonra iflastan çıktı. Şirket, iflas işlemlerinin bir parçası olarak alacaklılara 3 milyar dolar ödeyeceğini duyurdu.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Celsius 3 milyar dolar ödeyeceğini açıkladığında kripto para cüzdanlarındaki hareketlilik endişelere yol açtı. Celsius, elindeki 443.961 Ether (ETH) ve 35.049 Bitcoin’i (BTC) hareket ettirdi. Bu varlıkların tahmini değeri, bu yazının yazıldığı an itibarıyla yaklaşık 2,5 milyar dolardır.

Celsius Hareketliliği Kripto Piyasasında Endişeye Yol Açtı

Celsius geçtiğimiz günlerde bir basın açıklamasıyla iflas sürecinden çıktığını duyurdu. Şirket, iflasın tamamlanmasının ardından madencilik projelerine başlayacağını ve alacaklılara 3 milyar dolar ödeyeceğini duyurdu.

 

Terra’nın çöküşünün ardından 11 Mayıs 2022’de iflas işlemlerine giren Celsius, 18 ay sonra ilk kez kripto para sektörüne dönmenin heyecanını paylaştı. Tüm zorluklar ve çabaların ardından şirket, gerekli yükümlülükleri yerine getireceğini ve tam kapsamlı hizmete başlayacağını duyurdu. Gözler şirketin 3 milyar dolarlık ödeme yükümlülüğünü nasıl yerine getireceğine çevrildi.

Celsius’un 3 milyar dolarlık ödeme yükümlülüğü gündemdeyken, şirketin kripto para cüzdanı faaliyeti de dikkat çekti. Whale Alert, Celsius’a ait bir cüzdanın bilinmeyen bir cüzdana yaklaşık 1 milyar dolar değerinde 443.961 ETH aktardığını bildirdi.

 

Celsius’tan yapılan büyük transfer piyasada çalkantılara neden oldu. Spot On Chain, Celsius’un son iki gün içinde Coinbase Prime’a 156,5 milyon dolar değerinde 67.500 ETH aktardığını duyurdu. Zincir üstü araştırma kuruluşu, Celsius’un şu ana kadar merkezi borsalara 847.626 ETH (1,9 milyar dolar) aktardığını bildirdi.

 

Kripto para şirketi Celsius, ETH transferlerinin yanı sıra büyük miktarlarda BTC de gönderiyor. Celsius’un PayPal ve Coinbase Prime’a bağlı cüzdanlara 35.049 BTC (1,5 milyar dolar) aktardığı bildirildi.

Şirketin kripto para borsasına varlık transferi 3 milyar dolarlık bir ödeme yükümlülüğünü beraberinde getirdi. Kripto endüstrisi uzmanları, Celsius’un bir süre ETH ve BTC satacağını iddia ediyor.

Celsius, Yüklü Miktarda ETH ve BTC Satıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!