Cartesi, CTSI Bir Haftada %95 Arttı!

Cartesi, CTSI Bir Haftada %95 Arttı!
Cartesi, CTSI Bir Haftada %95 Arttı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cartesi, CTSI Piyasa Değerine 110 Milyon $ Ekleyerek Bir Haftada %95 Arttı

Cartesi, CTSI piyasa değerine 110 milyon $ ekleyerek bir haftada %95 arttı
Cartesi, CTSI Piyasa Değerine 110 Milyon $ Ekleyerek Bir Haftada %95 Arttı

Cartesi ( CTSI ), bu hafta %95’lik bir fiyat artışıyla kripto para piyasasının en büyük kazananlarından biri olarak manşetlere girdi .

Fiyattaki bu artış, Cartesi Rollups aracılığıyla Cartesi ekosistemine devrim niteliğinde değişiklikler getirmeyi vaat eden, merakla beklenen 2023 güncellemesinin duyurulmasının ardından geldi . Mevcut durumda, CTSI günde %8,95 artışla 0,32 $’dan işlem görüyor, toplam piyasa değeri 221 milyon $ ve sadece bir hafta içinde piyasa değerine 110 milyon $’ın üzerinde değer kattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Kartezyen 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Kartezyen 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Finbold tarafından 20 Nisan’da kripto piyasası istihbarat platformu IntoTheBlock ile işbirliği içinde elde edilen verilere göre, CTSI belirteci, her biri 100.000 dolardan fazla değer taşıyan 500’den fazla işlemle işlem hacminde benzeri görülmemiş bir artış gördü; bu, 100.000$ ile 1 milyon$ arasındaki işlemde 30 günlük bir değişim üzerinden %3.300 artıştır.

100 bin dolar ile 1 milyon dolar arasındaki cartesi işlemleri %3.300 arttı. Kaynak: IntoTheBlock
100 bin dolar ile 1 milyon dolar arasındaki cartesi işlemleri %3.300 arttı. Kaynak: IntoTheBlock

Jetona olan bu ani ilgi, tokenin gelecekteki fiyatı için yükseliş göstergeleri gösteren kurumsal yatırımcıların dikkatini çekti ve Cartesi’nin yaklaşmakta olan ürününe ve blockchain endüstrisi için sahip olduğu potansiyele artan ilginin sinyalini verdi.

Cartesi Nedir?

Cartesi, merkezi olmayan uygulamalara (dApps) ölçeklenebilirlik ve kullanım kolaylığı getirmeyi amaçlayan bir blockchain platformudur. 2023 güncellemesi ile Cartesi bir dizi yeni özellik ve iyileştirme sunacak.

Katman 2’de çalışan blok zinciri ölçeklendirme çözümü, akıllı sözleşme işlemleri için daha yüksek işlem hızları, daha düşük ücretler ve gelişmiş gizlilik gibi bir dizi avantaj sunar. Bunu, ana akım yazılımın blockchain teknolojisi ile sorunsuz entegrasyonuna izin veren zincir dışı hesaplamalardan yararlanarak başarır.

Cartesi, bu yılın başlarında, Cartesi ekosistemine katkıda bulunanlar ağını genişletmeyi amaçlayan bir pilot program olan Topluluk Hibe Programını (CGP) başlatarak önemli bir adım attı. Bu program topluluk odaklıdır ve CTSI token sahiplerine, hibe programı finansmanı tahsis etmek de dahil olmak üzere projenin yönetiminde aktif rol alma fırsatı sunar.

Sonuç olarak, sahipler karar verme süreçlerine katılabildikleri ve Cartesi ekosisteminin gelecekteki yönünde söz sahibi olabildikleri için CTSI belirteci daha fazla fayda ve değer kazanmıştır. 2023’te finansman için 1 milyon ABD dolarına kadar mevcut olduğundan, finansman arayan inşaatçılar başvurularını göndermek için CGP inceleme sürecine, kurallarına ve yönergelerine başvurabilir.

Cartesi, Ekosistem Teşvik Programı gibi daha fazla topluluk yönetişimi odaklı programlar başlatmayı planlıyor.

Cartesi, CTSI Bir Haftada %95 Arttı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!