Cardano’ya Yatırım Yapmak İçin Çok Mu Geç?

Cardano'ya Yatırım Yapmak İçin Çok Mu Geç?
Cardano'ya Yatırım Yapmak İçin Çok Mu Geç?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano’ya Yatırım Yapmak İçin Çok Mu Geç?

Cardano'ya yatırım yapmak için çok mu geç?
Cardano’ya Yatırım Yapmak İçin Çok Mu Geç?

Kripto para piyasasındaki varlıkların çoğunluğu yükseliş eğilimine girerken , Cardano ( ADA ) da bir istisna değil, tüm grafiklerinde artışlar kaydediyor ve psikolojik açıdan önemli olan 0,40 dolarlık fiyat eşiğini aşmaya çok yaklaşıyor. Peki yatırım yapmak için çok mu geç ?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Gerçekten de Cardano , Finbold’un 24 Kasım’da edindiği en son bilgilere göre, 12 Ekim’deki 0,245 dolardan şu anki 0,39 dolara kadar %59’a varan değer artışıyla art arda son altı haftadır istikrarlı bir yükseliş trendinde bulunuyor. .

12 Ekim'den bu yana Cardano fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
12 Ekim’den bu yana Cardano fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Üstelik veriler , Girdi Çıktı merkezli ekibin ısrarlı çabalarının yarattığı iyimserliğin sonucu olan fiyat artışları sayesinde, üç Cardano sahibinden birinin veya özellikle bu yazının yazıldığı sırada %36’sının kar elde ettiğini gösterdi. Global (IOG) tamamen merkezi olmayan bir ekosistem geliştirme konusunda .

Bununla birlikte, Cardano’nun şu anki fiyatı, iki yıl önce, 2 Eylül 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesinde (ATH), piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto para biriminin 3,09 dolardan el değiştirdiği göz önüne alındığında, olabileceğinin sadece bir parçası. veya şu anda bulunduğu yerden %690,28 daha yüksek.

Ocak 2021'den bu yana Cardano fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Ocak 2021’den bu yana Cardano fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu arada, Cardano’nun yayın anındaki fiyatı, son grafiklerin de gösterdiği gibi, son 24 saatte %2,25’lik bir artışı, önceki yedi günde %6,18’lik bir artışı ve geçen ay ise %39,13’lük daha önemli bir artışı temsil ediyor.

Cardano Fiyat Tahminleri

Cardano’ya yatırım yapmanın zamanlaması dikkate alındığında , fiyat tahminleri yararlı bir araç olabilir ve yapay zeka ( AI ) algoritmaları , fiyatının bu seviyeye ulaşmasını bekleyen kripto analiz platformu CoinCodex’te kullanılanlar da dahil olmak üzere bu varlığın geleceğinde daha fazla artış olacağını öngörüyor. Önümüzdeki üç ayda 0,8617 dolar .

Cardano 3 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex
Cardano 3 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Dahası, ünlü kripto analisti CoinsKid yakın zamanda , Finbold’un 21 Kasım’da bildirdiği gibi, “Cardano’nun 0,7497 dolara ve sonunda 1,80 dolara kadar MASSIVE bir hamle için hazırlanabileceğini” gözlemledi; bu, “kullanılmayan direncin iki önemli alanını” temsil ediyor .

Uzman kripto tüccarı Ali Martinez’in daha önce Cardano’nun konsolidasyon eğiliminin 2018-2022 evresindeki eğilimi yansıttığını gözlemlediğini , bunun da yakında 0,45 dolarlık direnci kırabileceği ve Aralık ayı sonuna kadar 0,75 dolara doğru ilerleyebileceği anlamına geldiğini belirtmek de önemli .

Cardano fiyat hareketi analizi ve tahmini. Kaynak: Ali Martinez
Cardano fiyat hareketi analizi ve tahmini. Kaynak: Ali Martinez

Her şey göz önüne alındığında, yukarıdaki fiyat hareketi ve kripto uzmanları ile yapay zekanın tahminleri, Cardano’ya yatırım yapmak için çok geç olmadığını gösteriyor. Ancak portföyün önemli bir bölümünü herhangi bir varlığa ayırmadan önce kişinin kendi araştırmasını yapması ve risk toleransını tartması çok önemlidir.

 

 

Cardano’ya Yatırım Yapmak İçin Çok Mu Geç?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!