Cardano Aralık Ayında Satın Alınır mı?

Cardano Aralık Ayında Satın Alınır mı?
Cardano Aralık Ayında Satın Alınır mı?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano Aralık Ayında Satın Alınır mı?

Cardano Aralık ayında satın alınır mı?
Cardano Aralık Ayında Satın Alınır mı?

Cardano ( ADA ) da dahil olmak üzere kripto para sektöründeki şu anda oldukça iyimser hava göz önüne alındığında , pek çok yatırımcının, piyasa temsilcilerinden ipucu alan bu özel dijital varlığın Aralık ayında iyi bir satın alım olup olmadığıyla ilgilenmesi şaşırtıcı değil. ve öyle olabilir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Spesifik olarak Cardano, gelişmiş metin tabanlı üretken yapay zeka ( AI ) platformu Google Bard’ın, fiyat performansına ve potansiyel yatırım getirisine (ROI) dayalı olarak Aralık ayında potansiyel bir satın alma olarak seçtiği beş kripto varlığından biri .

Aslında, Google Bard’a göre , Finbold’un 3 Aralık’ta bildirdiği gibi , ” Cardano , güçlü teknik temeli, araştırma ve yeniliğe odaklanması, büyüyen ekosistemi, çevresel sürdürülebilirliği ve güçlü topluluk desteği nedeniyle umut verici bir yatırım fırsatı sunuyor .”

Analiz ‘Evet’ Diyor

Dahası, Cardano istikrarlı bir yükseliş trendinde ve profesyonel kripto tüccarı Ali Martinez, Kasım ayı ortasındaki konsolidasyonun 2018-2022 evresindeki konsolidasyonu yansıttığını, bunun da 0,45 dolarlık direnci kırıp sonunda 0,75 dolara ilerleyebileceği anlamına geldiğini vurguladı. Aralık ayının.

Cardano fiyat eylem analizi. Kaynak: Ali Martinez
Cardano fiyat eylem analizi. Kaynak: Ali Martinez

Daha yakın zamanda Martinez, son üç ayda büyük ADA işlemlerinde (100.000 doların üzerinde) büyük bir artış gözlemledi ; bu artış “sürekli olarak yeni zirvelere ulaştı” ve “kurumsal oyuncuların ve genellikle öncü olan balinaların ADA’ya olan ilgisinin arttığına” işaret etti. fiyat artışlarına neden oluyor.”

Cardano büyük işlemler. Kaynak: Ali Martinez
Cardano büyük işlemler. Kaynak: Ali Martinez

Cardano Fiyat Analizi

Mevcut durumda, Cardano şu anda 0,40 $ fiyatından işlem görüyor ve gün içinde %1,72’lik bir kazanç kaydediyor, son verilere göre değeri geçen hafta %5,18 arttı ve aylık grafiğinde %22,73 artış kaydetti. Bilgiler 4 Aralık’ta alındı.

Cardano'nun 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Cardano’nun 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Sonuç olarak, birden fazla kripto piyasası analizinin 2023’ün sonuna kadar bir fiyat artışı gördüğü, hatta belki de yeni bir yıllık en yüksek seviyeye ulaştığı göz önüne alındığında, Cardano Aralık ayında iyi bir satın alma gibi görünüyor. yıl 0,4542 dolardı ve 16 Nisan’da ulaşıldı. 

Cardano Aralık Ayında Satın Alınır mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!