Cardano 2023’ün En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir!

Cardano 2023'ün En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir!
Cardano 2023'ün En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano 2023’ün Sonundan Önce Yeni Bir Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir!

Cardano 2023'ün sonundan önce yeni bir yılın en yüksek seviyesine ulaşabilir
Cardano 2023’ün Sonundan Önce Yeni Bir Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir!

Geçtiğimiz ay Cardano’nun ( ADA ) daha geniş kripto pazarının momentumunu yansıtan önemli bir yükseliş yaşadığını gördü .

Bu artışın arkasındaki katalizör, kısmen Bitcoin’in ( BTC ) rallideki liderliğinden kaynaklanıyor ve ABD düzenleyicilerinin spot bir BTC borsa yatırım fonunu ( ETF ) onaylamanın eşiğinde olduğuna dair artan beklentilerle körükleniyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Ek olarak, fiyat artışı , 2-4 Kasım tarihleri ​​arasında gerçekleşen önemli bir kripto etkinliği olan Cardano Zirvesi 2023’ün yanı sıra Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’un tamamen merkezi olmayan bir yapıya doğru ilerleme planlarını açıkladığı son duyurusu tarafından da desteklendi. yönetim yapısı.

Bu olumlu duygu piyasaya yeni bir iyimserlik dalgası getirerek ADA’yı önemli bir talep alanına itti. Önde gelen bir analiste göre, bu pozisyonu sürdürmek, popüler altcoin için potansiyel olarak yıllık en yüksek seviyelere doğru daha fazla kazanımın yolunu açabilir.

Analist, ADA’nın Bu Fiyat Aralığını Desteklemesi Gerektiğini Söylüyor

Tanınmış kripto uzmanı Ali Martinez, Cardano’nun şu anda tokenin ana talep bölgesini temsil eden 0,37 – 0,38 dolar aralığında bulunduğunu söyledi.

Bu fiyat aralığında 166.470 kripto cüzdan 4,88 milyar ADA satın aldı. Martinez , 27 Kasım’daki X paylaşımında , zayıf direnç ve altındaki güçlü destek göz önüne alındığında, bu alanın sürdürülmesinin tokenin yeni yılın en yüksek seviyelerine çıkmasına olanak sağlayacağını söyledi .

“Önümüzde minimum direnç ve aşağıda sağlam destek varken, bu bölgenin üzerinde kalmak, $ADA’nın yeni yıllık en yüksek seviyelere tırmanmasının yolunu açabilir.”

– Martinez yazdı.

ADA'ya ilişkin para girişi/çıkışı verileri. Kaynak: Ali Martinez
ADA’ya ilişkin para girişi/çıkışı verileri. Kaynak: Ali Martinez

Öte yandan, bu desteği kaybetmenin “0,34 dolara kısa bir düzeltmeyi tetikleyebileceğini” de sözlerine ekledi.

Şu anda Cardano’yu 0,32 ila 0,44 dolar fiyat aralığında satın alan cüzdanların %70’inden fazlası ‘parada’, yani yatırımları karlı. Bu arada, bu pozisyonların yaklaşık %26’sı kârsızken, %3,8’i başabaş noktasında bulunuyor.

Buna ek olarak, takma adlı kripto para analisti CoinsKid geçen hafta “Cardano’nun 0,7497 dolara ve sonunda 1,80 dolara MASSIVE bir hamle için hazırlanabileceğini” söyledi; bu iki fiyat noktası, “kullanılmayan direncin iki önemli alanını” temsil ediyor .

ADA Fiyat Analizi

ADA şu anda son 24 saatte %2,8 düşüşle 0,38 dolardan işlem görüyor.

ADA 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
ADA 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kripto token geçen hafta yaklaşık %3,3 oranında kayıp yaşadı ancak aylık performansı %34’te kaldı ve altcoin bu 30 günlük dönemde piyasa değerine 3,2 milyar dolar ekledi.

İleriye baktığımızda, yapay zeka ( AI ) teknolojisiyle desteklenen algoritmalar, ADA’nın son dönemdeki yükseliş trendini sürdürmesini bekliyor. Özellikle, kripto analiz platformu CoinCodex’te kullanılan algoritmalar, kripto para biriminin önümüzdeki üç ay içinde 0,86 dolara ulaşacağını tahmin ediyor ve bu da %125’ten fazla potansiyel bir artışa işaret ediyor.

Cardano 2023’ün En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!