Cardano 1 Mart 2023 Fiyat Tahmini

Cardano 1 Mart 2023 Fiyat Tahmini
Cardano 1 Mart 2023 Fiyat Tahmini
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makine Öğrenimi Algoritması, 1 Mart 2023 için Cardano Fiyatını Belirliyor

Makine öğrenimi algoritması, 1 Mart 2023 için Cardano fiyatını belirliyor
Makine öğrenimi algoritması, 1 Mart 2023 için Cardano fiyatını belirliyor

Cardano’nun ( ADA ) değeri son zamanlarda yatay ticaret yaşadı ve varlık 0,40 $ direnç seviyesinin üzerinde tutunamadı . Genel piyasa hareketine bağlı olmasına rağmen, ADA , varlığın gelecekteki değerini bir ilgi noktası haline getiren bir fiyat rallisini tetiklemek için artan ağ geliştirme faaliyetine ve benimsemeye güveniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Bu durumda Finbold , PriceProjections tarafından sağlanan makine algoritmasına dayalı olarak fiyat projeksiyonlarını gözden geçirdi . Platforma göre, 23 Şubat’ta elde edilen verilere göre, ADA’nın önümüzdeki günlerde 1 Mart 2023’te 0,39035 dolardan işlem yapmak için yükseliş ivmesini sürdürmesi muhtemel .

Fiyat tahminleri, yayınlanma sırasındaki ADA değerinden %1’den daha az olan kazançları temsil etmektedir.

ADA 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri
ADA 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

ADA fiyat tahmini, Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergelere dayanır .

ADA Fiyat Analizi

İvme anında, ADA’nın değeri günlük yaklaşık %0,5’lik artışla 0,39 ABD Doları seviyesinde bulunuyor. Haftalık grafikte Cardano %2’nin üzerinde düşüşte.

ADA yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
ADA yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Başka bir yerde, Cardano’nun TradingView üzerindeki bir günlük teknik analizinin bir incelemesi, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni için yükseliş olduğunu gösteriyor . Göstergelerin bir özeti 11’de ‘al’ içindir, hareketli ortalamalar da 9’da ‘al’ önerir. Osilatörler 8’de ‘nötr’ içindir.

ADA teknik analizi. Kaynak: TradingView
ADA teknik analizi. Kaynak: TradingView

Cardano İçin Yükseliş Tetikleyicileri

ADA’nın duyguları yükselişini sürdürürken, varlık, Cardano’yu Ethereum ( ETH ) gibi varlıkları devralmak için yükseltmeyi amaçlayan artan ağ gelişimine güveniyor . Bir fiyat rallisine ilham vermek için lanse edilen en son yükseltmelerden biri , blok zincirindeki güvenlik ve birlikte çalışabilirlik özelliklerini geliştirmeyi amaçlayan Valentine (SECP) yükseltmesidir .

Diğer belirleyici ağ faaliyetleri arasında , 6.000 kilometre taşına yaklaşan Plutus betiklerinin sayısıyla artmaya devam eden akıllı sözleşmeler özelliği etrafındaki büyüme yer alıyor . Benzer şekilde, ADA blockchain işlemleri 61,4 milyonu aştı.

Ayrıca, kripto topluluğu, koşullu stakinge geçişin kripto sektörünü düzenleyici taleplerle uyumlu hale getirmeye yardımcı olabileceğini öne sürdüğü için eleştirilen ADA kurucusu Charles Hoskinson etrafındaki olayları izliyor . Bu, ABD düzenleyicilerinin staking faaliyetlerine yönelik bir baskı başlatmasının ardından geldi.

Finbold tarafından bildirildiği üzere Hoskinson, eleştirmenlere koşullu paylaştırmanın henüz Cardano’nun geliştirme aşamasına gelmemiş isteğe bağlı varsayımsal bir özellik olduğunu belirterek karşılık verdi.

 

Cardano 1 Mart 2023 Fiyat Tahmini

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!