Capo: Ben Hala BTC’de Yükseliş Bekliyorum!

Capo: Ben Hala BTC’de Yükseliş Bekliyorum!
Capo: Ben Hala BTC’de Yükseliş Bekliyorum!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto sektörünün en çok konuşulan analistlerinden Crypto Capo, bugün yeni bir analiz paylaştı. Yıllardır kripto para piyasasında ayı olan Capo, bir süredir önde gelen kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde artış beklediğini yineledi.

Bitcoin’in son dönemdeki düşüşünün de bir satın alma fırsatı olduğuna inanan Capo, yakın zamanda paylaştığı bir analizde Bitcoin için ana senaryonun 74.000-75.000 dolara yükseliş olduğunu söyledi.

Crypto Capo tarafından paylaşılan Bitcoin grafiğine bakıldığında BTC’deki 69 bin dolarlık destek seviyesinin kilit nokta olduğu görülüyor. Ünlü analist, BTC’nin bu seviyede destek bulmasını ve 75.000 dolarlık bölgeyi zorlamasını bekliyor.

Daha olumsuz bir senaryoda, Bitcoin’in 67.000 ila 65.000 dolar arasındaki bölgesi destek olarak değerlendirilebilir. Capo bu alanın da önemli olduğuna inanıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 65.000 doları kaybederse işler kötüye gitmeye başlar. Böyle bir senaryoda BTC 60.000 dolara düşebilir. Bundan sonra kripto para piyasası için belirleyici faktör Amerika Birleşik Devletleri’nden (ABD) gelecek önemli ekonomik veriler olacak.

ABD enflasyon verileri gelecek hafta beklentileri karşılarsa veya beklenti altında gelmesi, kripto sektöründe bir toparlanmaya yol açabilir.

Capo: Ben Hala BTC’de Yükseliş Bekliyorum!

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Twitter veya Telegram üzerinden takip edebilirsiniz!

Capo: Ben Hala BTC’de Yükseliş Bekliyorum!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!