Bu Hafta 5 Kripto Para Biriminin Alım Satımından Kaçının!

Bitcoin (BTC) Ayısı Capo, Altcoin’lerde Ani Düşüşler Bekliyor!
Bitcoin (BTC) Ayısı Capo, Altcoin’lerde Ani Düşüşler Bekliyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu Hafta 5 Kripto Para Biriminin Alım Satımından Kaçının!

Gelecek hafta bu 5 kripto para biriminin alım satımından kaçının
Bu Hafta 5 Kripto Para Biriminin Alım Satımından Kaçının!

Kripto para piyasası , çoğu dijital varlığın artan oynaklık sergilemesi nedeniyle yaygın belirsizlikle işaretlenmiş çalkantılı olmaya devam ediyor. Gerçekten de piyasa, önümüzdeki günlerde fiyat momentumunu tetikleme potansiyeli taşıyan önemli bir katalizörü sabırsızlıkla bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Sürekli olarak düşüş eğilimi gösteren piyasa koşullarının ortasında Finbold, önümüzdeki hafta uzak durmak için aşağıdaki beş kripto para birimini belirledi . Bu varlıklar yüksek oynaklık ve titrek temellerle karakterize edilir.

Helium (HNT)

Helium ağının yerel tokeni olan HNT , geçtiğimiz ay boyunca yüksek volatilite sergileyerek tokenin 2022’nin sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını sağlayan kazanımları sildi. Başlangıçta kripto para birimi endüstrisinde umut verici bir girişim olarak görülen Helium’un başlangıcı , İzleme çipleri ve sensörler gibi IoT cihazları için blockchain tabanlı bir kablosuz ağ oluşturun.

Özellikle ağ, HNT’nin değerini etkileyebilecek önemli gelişmeler başlattı. Ağustos ayı, Coinbase’de listelenmesi ve Solana ( SOL ) ağında benimsenmesi haberleriyle token için güçlü bir notla başladı ve her ikisi de Helium ekosisteminin güçlenmesine katkıda bulundu.

Ancak bu olumlu gelişmelere rağmen HNT, son haftalarda artan volatilite nedeniyle kazanımlarını korumakta zorlandı. Ayrıca, Helium içerisindeki kişilerin topluluk pahasına servet biriktirdiği yönündeki ilk soruşturmadan kaynaklanan, ağın yönetimiyle ilgili endişeler devam ediyor.

Haberin yayınlandığı tarihte HNT, son yedi günde %8’in üzerinde düzeltme yaparak 1,54 dolardan işlem görüyordu.

Helium yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Helium yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Floki (FLOKI)

Foki ( FLOKI ), devam eden aşağı yönlü piyasa koşullarında, son 30 gün içinde %20’den fazla değer kaybıyla önemli bir düşüş yaşadı. BitGo ile olan ortaklık da dahil olmak üzere son ortaklıklara rağmen, FlokiI yatırımcılarının çoğu , meme kripto para biriminin piyasadaki gerilemeyle boğuşması nedeniyle şu anda zarara uğruyor.

Bu düzeltme, Floki ve diğer meme paralarının fayda eksikliği nedeniyle yöneltilen sorulara katkıda bulunuyor. Üstelik Floki, genel piyasa duyarlılığı da dahil olmak üzere çeşitli faktörlerden etkilenen belirsiz bir gelecekle karşı karşıya.

Bu haberin yayınlandığı tarihte Floki’nin değeri 0,000016 $ olarak belirlendi ve bu da yaklaşık %4’lük haftalık kayıpları yansıtıyor.

FLOKI yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
FLOKI yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kadena (KDA)

Ölçeklenebilir bir Bitcoin ( BTC ) çeşidi oluşturmak için Bitcoin’in PoW konsensüs mekanizmasını harmanlayan bir iş kanıtı blok zinciri olan Kadena ( KDA ) , son kazanımlarını korumakta zorlandı. Ağustos ayının sonlarına doğru KDA, Ledger’in tokenı desteklediği ve kullanıcıların kripto paralarını borsalardan taşımasına olanak sağladığı haberinin tetiklediği artan satın alma faaliyetleri nedeniyle bir ralli yaşadı.

Ancak Kadena’nın Ethereum ( ETH ) gibi diğer kripto projelerine kıyasla nispeten daha yavaş büyümesine ilişkin sorular ortaya çıktı . Özellikle ağ, enerji tasarruflu iş kanıtı modelinden yararlanarak kurumsal işlemlere ve bankacılığa odaklanıyor. Olumlu gelişmeye rağmen KDA istikrarsızlığını sürdürüyor.

En son verilere göre KDA’nın değeri 0,45 dolar olup, haftalık kayıplar %11’i aşıyor.

Kadena yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Kadena yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin ( ENJ ) , geliştiricilerin blockchain tabanlı NFT’leri oyunlarına ve uygulamalarına sorunsuz bir şekilde entegre etmelerini sağlayarak, özellikle oyun endüstrisinde, değiştirilemez tokenler ( NFTS ) devriminde kilit bir oyuncu olarak konumunu sağlamlaştırdı.

Enjin Coin ile ilgili son gelişmeler arasında Enjin ekibinin, projenin Efinity’den yeni Matrixchain’e geçişini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir güncelleme duyurusu da yer alıyor. Ancak ENJ’nin son haftalarda artan volatilite sergilemesi nedeniyle bu gelişme önemli bir fiyat hareketine yol açmadı.

Diğer metaverse tokenleri gibi ENJ de sektörün genel düşüşü göz önüne alındığında ihtiyatlı yaklaşılması gereken bir varlık olmaya devam ediyor. Aslında çoğu metaverse token’ın piyasa değeri Kasım 2021 ile Eylül 2023 arasında neredeyse %90 oranında düştü. Ayrıca ENJ, güvenlik , gizlilik, topluluk yönetimi ve uzun vadeli HODLing teşviklerinin eksikliği gibi sorunlarla ilgili endişelerle karşı karşıya .

Haberin yayınlandığı tarihte ENJ, haftalık neredeyse %5 kayıpla 0,23 dolardan işlem görüyordu.

Enjin Coin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Enjin Coin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

GMX (GMX)

GMX ( GMX ) fiyatı sürekli olarak düşüyor ve önceki kazanımları siliyor. GMX, özellikle Ethereum ağı içerisinde verimli değer transferleri için tasarlanmış bir kripto para birimi olarak tasarlanmıştır. Şu anda GMX’in önümüzdeki hafta fiyat artışını tetikleyebilecek temel temellerden yoksun olduğu görülüyor.

Piyasada hakim olan depresyon göz önüne alındığında, GMX’e yatırım yapmayı değerlendirirken dikkatli olmak akıllıca olacaktır çünkü mevcut koşullar tokenin değerini olumsuz yönde etkileyebilir. Yazının yayınlandığı sırada GMX, son yedi gün içinde %10’un üzerinde bir düzeltmeyi yansıtarak 33,07 dolardan işlem görüyordu.

GMX yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
GMX yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bahsedilen kripto para birimleri yüksek oynaklık sergilese de, kripto piyasasının hızlı dalgalanmalarıyla bilindiğini ve koşulların hızla değişebileceğini kabul etmek önemlidir.

 

 

 

 

 

Bu Hafta 5 Kripto Para Biriminin Alım Satımından Kaçının!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!