Bu Altcoinde Veriler Ralliyi İşaret Ediyor!

Bu Altcoinde Veriler Ralliyi İşaret Ediyor!
Bu Altcoinde Veriler Ralliyi İşaret Ediyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu Altcoinde Veriler Ralliyi İşaret Ediyor!

Stacks (STX) Aralık ve Ocak aylarında önemli artışlar kaydetti. Bitcoin’in (BTC) fiyatı geri iten güçlü satış baskısıyla karşı karşıya kalmasının ardından geçen ay volatilite arttı. Bu, STX’i son kazanımlarının bir kısmından vazgeçmeye zorladı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

STX’de Yükseliş Beklentileri

Talepteki yeni artış son 24 saatte fiyatların yükselmesine neden oldu. Stacks’ın ileriye dönük olarak 2,45 doları hedeflemesi nedeniyle duyarlılık da alıcılardan yana. Analistlere göre STX piyasa yapısı günlük grafikte güçlü bir yükseliş eğilimi gösterebilir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) de Kasım ortasından bu yana ilk yükseliş momentumunun sinyalini verebilecek nötr seviye olan 50’nin üzerinde bulunuyor.

0,69 dolarlık direnç seviyesinden geri döndükten sonra yükseliş Aralık ayında hızla yükseldi. Bu durum, OBV’nin yüksek satın alma hacminin etkisiyle önemli ölçüde arttı. Bu yazının yazıldığı sırada OBV yükselmeye devam ediyor ve bu da yaygın bir satın alma baskısına işaret ediyor. Bu yükseliş trendinin devam edebileceğine işaret edebilir.

STX’de Direnç Seviyesi

Sunulan durum, son iki haftadır devam eden ve son birkaç saatte ihlal edilen bir direnç bölgesini temsil ediyor. Bu nedenle bu alanın yeniden test edilmesi iyi bir satın alma fırsatı olabilir. 3 Ocak’ta CVD noktaları düşmeye başladı. Açık faiz 5 Ocak’tan 7 Ocak’a kadar düşüş eğilimi gösterdi. STX fiyatı da bu dönemde düştü ve kısa vadede güçlü bir düşüş eğilimi gösterdi.

Spot CVD önemli ölçüde artmaya başladı ve OI 30 milyon doların üzerinde arttı. Kripto para biriminin fiyatı hızla yükseldi ve 2 dolara ulaştı. Bu, STX’in önemli ölçüde artabileceğinin bir işareti olabilir ancak uzmanlar, 1,7 dolara olası bir düşüşü göz ardı etmiyor. Düşüş eğiliminde 2,12 dolar ve 2,44 dolar seviyeleri fiyat artışını engelleyebilir. Bunun nedeni, bunların STX’in Ekim 2021’den Ocak 2022 ortasına kadar işlem yaptığı aralığın orta ve üst seviyeleri olmasıydı.

Bu Altcoinde Veriler Ralliyi İşaret Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!