Bu Altcoin İçin Yarın Büyük Gün! Zirve Gelebilir!

Bu Altcoin İçin Yarın Büyük Gün! Zirve Gelebilir!
Bu Altcoin İçin Yarın Büyük Gün! Zirve Gelebilir!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu Altcoin İçin Yarın Büyük Gün! Zirve Gelebilir!

Injective Protokolünün tokeni INJ, tüm zamanların en yüksek seviyesinin (ATH) üzerinde bir atılımın eşiğinde. INJ yeni bir dönüm noktası planlarken kripto topluluğu beklentiyle dolup taşıyor. Bu heyecanın ortasında Injective, çeşitli borsalarda önemli listeleme etkinliği vaat eden Layer0+ Launchpad token APP’yi tanıttı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

10 Borsada APP Token Listeleme: Kararlı Bir Hamle

Injective’in ilk Layer0+ Launchpad’i APP’nin 10 büyük merkezi borsada (CEX) ve merkezi olmayan borsalarda (DEX) piyasaya sürülmesi planlanıyor. Listeleme etkinliği yarın Türkiye saatiyle 13:00’te gerçekleştirilecek. Bu listenin kripto para birimi topluluğunda önemli bir ilgi yaratması bekleniyor. Bu hamle, yeni projeler geliştirmek için bir platform sağlamada etkili olduğu kanıtlanmış Launchpad trendiyle aynı doğrultudadır.

Injective’in Moon App olarak bilinen Layer0+Launchpad’i, uygulamanın birden fazla platformda listelenmeyi hedeflemesi nedeniyle dikkat çekiyor. APPP ticareti resmi olarak Cuma günü Türkiye saatiyle 13:00’te başlayacak. Listeye katılan borsalar arasında Bybit, Bitfinex, Gate.io, MEXC, Bitget, Helix, Uniswap, Bitmart ve PancakeSwap yer alıyor. Lansman heyecanını artıracak şekilde daha fazla duyurunun yapılması bekleniyor.

Launchpad Ortamında Gezinme: Bir Özet

Launchpad, önceki piyasa döngülerinde önemli bir trenddi ve kripto para birimi topluluğuna yeni projelerin tanıtılmasında önemli bir rol oynadı. Bu platformlar token satışını kolaylaştırarak projelerin fon almasına ve farkındalığın artmasına olanak sağladı.

Launchpad’lerin popülaritesi, yatırım fırsatlarına erişimi demokratikleştirme ve kripto para birimi alanında yenilikçiliği ve çeşitliliği teşvik etme yeteneklerinden kaynaklanmaktadır.

APP Token: Injective’in Büyümesi için Bir Katalizör

Injective’in APP token ile yaptığı stratejik hamle, sağlam bir Layer0 altyapısı sağlarken Launchpad’in başarısını artırmayı amaçlıyor. INJ tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaşırken, APP’nin lansmanı Injective ekosistemine daha fazla heyecan ve potansiyel büyüme getiriyor.

Hem merkezi hem de merkezi olmayan borsalardaki çeşitli listelemeler, projenin erişilebilirlik ve kapsayıcılık konusundaki kararlılığını vurgulamaktadır. Bu gelişme yaklaşırken altcoin INJ fiyatına baktığımızda kripto paranın 39,09 dolardan işlem gördüğünü görüyoruz.

Bu Altcoin İçin Yarın Büyük Gün! Zirve Gelebilir!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!