Bu 5 Altcoin Büyük Bir Çıkışa Hazır!

Ünlü trader'dan İddialı Sözler: Altcoin’ler Henüz Uyanmadı!
Ünlü trader'dan İddialı Sözler: Altcoin’ler Henüz Uyanmadı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu 5 Altcoin Büyük Bir Çıkışa Hazır!

Bu 5 altcoin büyük bir çıkışa hazır
Bu 5 Altcoin Büyük Bir Çıkışa Hazır!

Son haftalarda, yatırımcıların ralliye öncülük etmesi muhtemel alternatif paraları yakından izlemesiyle, kripto para piyasası olası bir altcoin çıkışını tahmin ederek gergindi. Gerçekten de, altcoin’ler ilgi çekmek için yarışıyor ve 2023’ün en iyi performans gösterenlerinden biri olan Bitcoin’den ( BTC ) ilgiyi çekmeye çalışıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bu arada, kripto ticaret analisti Tolberti , 22 Temmuz’da TradingView gönderisinde , kendilerini büyük bir kırılma için konumlandıran aşağıdaki beş altcoini belirledi .

Dogecoin (DOGE)

Meme kripto para birimi Dogecoin ( DOGE ), onu destekleyen birden fazla katalizöre sahip olmasına rağmen son haftalarda yatay fiyat hareketi yaşıyor. DOGE’nin performansı genel piyasa gidişatından etkilense de, özellikle Tesla (NASDAQ: TSLA ) CEO’su Elon Musk ile olan ilişkisine bağlıdır . Tarihsel olarak, token Musk ne zaman ondan bahsetse veya ne zaman konuşsa önemli yükselişler göstermiştir.

Böyle bir örnek , Tesla’nın kaynak kodunun hem Bitcoin hem de Dogecoin için destek içerdiğine dair raporların ortaya çıkmasının ardından DOGE’nin yükselmesiydi . Bu haber, ünlü elektrikli otomobil üreticisinin bu kripto para birimlerini uygun ödeme seçenekleri olarak entegre etmeyi düşünebileceğine dair yaygın spekülasyonları tetikledi . Bu haberin bir sonucu olarak tokenin piyasa değeri 1 milyar doların üzerinde arttı ve fiyatı 0,070 dolarlık direnç seviyesini aştı.

Ek olarak, Musk, sosyal medyadaki varlığının DOGE’nin fiyat hareketleri üzerindeki etkisini daha da vurgulayarak Scooby Doo’nun bir memesini tweetledikten kısa bir süre sonra token yükseldi.

Basın zamanında DOGE, günlük %2’nin üzerinde kayıplar yaşayarak 0,071 $’dan işlem görüyordu. Haftalık grafikte, token neredeyse %3 düştü.

DOGE yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
DOGE yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

IoTeX (IOTX)

Nesnelerin İnterneti’ne (IoT) odaklanan kripto para birimi IoTeX ( IOTX ) , son haftalarda genel piyasa trendlerini büyük ölçüde yansıtan değişken fiyat hareketleriyle karşılaştı. Şu anda token, 0,1 $’dan işlem görmesinde önemli bir rol oynayan 0,05 $’lık direnç bölgesini geri kazanmayı hedefliyor.

IOTX’in değeri, güvenli ve ölçeklenebilir IoT çözümlerine yönelik artan talebe yakından bağlıdır. IoTeX, kendisini gelecek için dönüştürücü bir platform sunan çığır açan bir blok zinciri olarak konumlandırıyor. IoTeX’in IoT cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olma, güvenli ve verimli veri aktarımı ve iletişimi kolaylaştırma yeteneği özellikle dikkate değerdir. Blockchain teknolojisinin uygulanması, veri bütünlüğü, gizlilik ve birlikte çalışabilirliği garanti ederek IoT cihazları için güvene dayalı olmayan bir ekosistem oluşturur.

Basın zamanında, IOTX 0,02 $ değerindeydi ve günlük %0,5’ten daha az kazanç elde etti.

IOTX yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
IOTX yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fetch.ai (FET)

Fetch.ai ( FET ), yapay zeka ve blok zincirinin entegrasyonuna öncülük ederek , otonom aracıların işbirliği yaptığı, veri alışverişinde bulunduğu ve merkezi olmayan makine öğrenimi algoritmaları ve dağıtılmış defter teknolojisi kullanarak karmaşık görevleri yerine getirdiği merkezi olmayan bir dijital ekonomi yaratıyor. Jetonun fiyatı, artan benimseme ve ortaklıklar gibi faktörlerden etkilenir.

Örneğin FET, gerçek dünya uygulamaları için Web3 teknolojisini geliştirmek ve kullanmak üzere Bosch ile ortaklık kurduktan sonra son zamanlarda değerini artırdı. Ek olarak, Elon Musk, popüler sohbet robotu ChatGPT’ye alternatif olarak xAI’yi tanıttığında bir ralli gördü . Ancak FET, uzun vadede genel kripto piyasasına paralel olarak önemli kayıplar da yaşadı.

Şu anda, FET 0,22 $ değerinde ve günlük kayıplar %0,5’in altında kalıyor.

FET yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
FET yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Litecoin (LTC)

Litecoin ( LTC ) , iki haftadan kısa bir süre içinde planlanan yarılanmayı çevreleyen olumlu duygularla desteklenen son performansıyla piyasadaki önde gelen kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor . LTC, piyasa gerilemelerine karşı duyarlılık yaşarken, genel duyarlılık yükselişini sürdürüyor.

Halving etkinliğine öncülük eden Litecoin’in zincir üstü gelişimi, önemli ilerleme göstermeye devam ediyor. Ağ, 15 Temmuz’da 170 milyonuncu işlemini gerçekleştirerek tarihi bir dönüm noktasına ulaştı . Bu, yalnızca son yedi hafta içinde eklenen 10 milyondan fazla işlemle Litecoin için hızlı bir büyüme oranına işaret ediyor ve bu da her hafta bir milyondan fazla işlemin gerçekleşmesi anlamına geliyor. Dikkat çekici bir şekilde, Litecoin 11 yılı aşkın bir süredir herhangi bir kesinti olmadan sürekli çalışma süresini korumuştur.

Ek olarak LTC, halving olayı etrafında heyecan arttıkça artan balina etkinliğine tanık oluyor. Fiyat hareketi açısından, LTC 100 doları hedefliyor. Basın zamanında, kripto günlük yaklaşık %2’lik kazançlarla 93,65 $ değerindeydi.

Litecoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Litecoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cosmos (ATOM)

Cosmos ( ATOM ), bağımsız blok zincirlerinden oluşan birbirine bağlı bir ekosistem oluşturma vizyonuna sahip bir blok zinciri platformudur. Son zamanlarda, belirteç, kripto pazarındaki genel eğilime meydan okuyarak yükseliş duyguları gösterdi. Pazar analistleri, ATOM’un 10$ sınırını aşmaya hazır olduğuna inanarak iyimser.

Geçtiğimiz ay boyunca ATOM, güçlü bir temel oluşturmak için özenle çalışıyor ve piyasa dalgalanmalarına rağmen dayanıklılığını sergiledi. En son güncelleme itibariyle ATOM, haftalık %5’in üzerinde düşüşle 9,42 $ değerinde.

ATOM yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
ATOM yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Genel olarak, vurgulanan kripto para birimlerinin bir altcoin patlamasına yol açma yeteneği, büyük ölçüde genel piyasa duyarlılığına bağlı olacaktır.

 

 

 

 

 

Bu 5 Altcoin Büyük Bir Çıkışa Hazır!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!