Bonk Meme Parası 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Bonk (BONK) Dip Bölgeye İlerliyor! Peki Ne Olacak
Bonk (BONK) Dip Bölgeye İlerliyor! Peki Ne Olacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bonk Bir Günde %100’ün Üzerinde Hızla Yükseliyor; Meme Parası 1 Dolara UIaşabilir mi?

Geçtiğimiz sezon, kripto para piyasasında çoğu dijital varlığın yükselişine tanık oldu ancak öne çıkanlardan biri Bonk (BONK). Fiyatı son 24 saatte %100’den fazla arttı.

BONK, son 24 saatte piyasa değerinde %116’lık önemli bir artışla piyasadaki en trend paradır; Bunun temel nedeni Coinbase yakın zamanda dahil edilmesidir.BONK, son 24 saatte piyasa değerinde %116’lık önemli bir artışla piyasadaki en trend paradır; Bunun temel nedeni Coinbase yakın zamanda dahil edilmesidir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Bonk'un 24 saatlik fiyat ve piyasa değeri artış tablosu. Kaynak: Santiment
Bonk’un 24 saatlik fiyat ve piyasa değeri artış tablosu. Kaynak: Santiment

BONK’un son zamanlardaki takdiri birkaç temel faktöre bağlanabilir. Yükseliş momentumunu körüklemede önemli bir rol oynayan Binance ve Coinbase gibi büyük kripto para borsalarındaki varlığı özellikle dikkat çekicidir.

BONK’un Yükselişinin Ardındaki Faktörler

Tokenın önemli fiyat gelişimi, meme-coin’leri çevreleyen çılgınlıktan etkileniyor. Dogecoin (DOGE)’den;  gibi bu türden öne çıkan varlıklar, BONK ve (Shiba Inu) kadar önemli olmasa da aylık pozitif kazançlar gösterdi.

FOMO etkisi de görülebilir. Pek çok yatırımcının BONK ekosistemine kapsamlı bir inceleme yapılmadan yalnızca fiyat artışına dayanarak girmiş olması muhtemeldir.

Son olarak honeycoin’in başarısı Solana (SOL) ile olan ilişkisinden kaynaklanmaktadır. ). Solana’nın fiyatları 1 Ocak’tan bu yana %650 oranında önemli oranda arttı ve bu da onu bu yıl pazardaki en iyi performans gösteren şirketlerden biri haline getirdi.

Aralarında Michael van de Poppeand’ın da bulunduğu uzmanlara göre, bu gelişmeler istisnai olmasına rağmen piyasa duyarlılığında bir değişikliğe işaret ediyor. Bu aşamada dikkatli olmanız ve alışverişten kaçınmanız tavsiye edilir.

BONK Fiyat Analizi

Bu yazının yazıldığı sırada Bonk 0,00002949 dolardan işlem görüyordu; Bu, son 24 saatte %95,90 gibi etkileyici bir artışa işaret ediyor; geçen haftanın kazanımlarına %156,23 ve son 30 günde %963,17’lik dikkate değer bir artış ekledi. Bilgi 15 Aralık’ta alındı.

BONK 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
BONK 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu kripto para biriminin piyasa değeri de 912 milyon dolardan 1.711 milyar dolara yükseldi; Bu, yayınlandığı tarihteki 24 saatte %95,91’lik bir artışı temsil ediyordu ve piyasa değerine göre 69’uncu sıradan 43’üncü sıraya yükseldi. Bu gelişme fiyatını 0,1 dolarlık dönüm noktasına taşıyor.

Ayrıca varlık 200 günlük basit hareketli ortalamasının üzerinde işlem görüyor ve geçen ay 17 yeşil gün geçirdi. Hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

Ancak yüksek fiyat oynaklığı, varlıklarına yatırım yapmadan önce kapsamlı araştırma yapması gereken yatırımcılar için bir uyarı işareti olmalıdır.

Bonk Meme Parası 1 Dolara Ulaşabilir mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!