Bobby Lee, ‘Kripto Baharının’ Geldiğini İma Ediyor

Bobby Lee, 'Kripto Baharının' Geldiğini İma Ediyor
Bobby Lee, 'Kripto Baharının' Geldiğini İma Ediyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bale CEO’su Bobby Lee, ‘Kripto Baharının’ Geldiğini İma Ediyor

kripto baharının' geldiğini ima ediyor
Bale CEO’su Bobby Lee, ‘Kripto Baharının’ Geldiğini İma Ediyor

Bitcoin ( BTC ) liderliğindeki kripto para piyasası son kazanımlarını pekiştirmeye başladığında, kripto para cüzdanı firması Ballet’in kurucusu ve CEO’su Bobby Lee de dahil olmak üzere kripto alanındaki birçok katılımcı gelecekteki hareketlerinden giderek daha fazla emin. endüstrinin bir çözülme içinde olduğunu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Gerçekten de Lee, Bloomberg Television ile yaptığı röportajda Bitcoin trendlerini ve amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı 30.000 $’lık psikolojik eşiği geçtiği için kripto para birimlerinin çekiciliğini tartıştı ve kripto kışının nihayet sona erdiğine dair işaretlerin görünür olduğunu savundu. 17 Nisan’da

Açıkladığı gibi, ilk dijital varlık , kabaca dört yıllık döngülerde gerçekleşen bir ayı-boğa grafiği modeli oluşturdu ve bu aynı model son zamanlarda da oluyor:

“Sonunda potansiyel baharın işaretlerini görüyoruz, kıştan çıkıyoruz. Uzun zaman oldu. Kripto, bu dört yıllık ‘ boğa piyasası – ayı piyasası’ döngülerine sahiptir. Ve geçen yılın büyük bir bölümünde, ayı piyasasının Bitcoin’i 16.000 dolara kadar düşürdüğünü gördük . Ve şimdi neredeyse biraz iyileştik. Neredeyse ikiye katlandı, son zamanlarda 31.000 $ ile zirve yaptı.

Kripto ve Bankalar

Lee, kripto varlıklarına olan ilginin artmasının nedenlerinden biri olarak, birçok insanın “paraları bankada olduğunda, para ödünç verildiği için aslında her zaman orada olmayabileceğini” açıkça ortaya koyan son banka hücumlarını seçti. diğer işletmelere ve diğer firmalara” ve “aslında hiçbir bankanın bir banka hücumundan muaf olmadığı”.

Öte yandan şunu da savunuyor:

“Kripto para birimi ile kendi kendine velayet kavramına sahipsiniz. Aslında kendi bankanız olabilir ve üçüncü taraf veya karşı taraf riski olmadan kendinizi tutabilirsiniz. Bitcoin gibi kripto para birimini çok ama çok özel yapan da bu.”

Lee, geleneksel finanstan farklı olması nedeniyle , kriptonun “fiat para ve kısmi rezerv bankacılığı geleneğinden çok farklı olması anlamında güvenli bir sığınak olarak görülmesi gerektiğine” inanıyor .

Bitcoin Fiyat Analizi

Bu arada Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 29.661 $ fiyatla el değiştiriyordu. Bu, son 24 saatte %2,02’lik bir düşüşü temsil ediyor, ancak 17 Nisan tarihli grafiklerin gösterdiği gibi, hafta genelinde %4,62 ve önceki 30 güne göre %7,99’luk bir artışı temsil ediyor.

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Özellikle, Bitcoin Rainbow tablosu da dahil olmak üzere diğer göstergeler Bitcoin için yükseliş eğilimine işaret etti . Varlık önceki kalıpları takip ederse, tablo önümüzdeki aylarda veya 2023’ün sonunda 100.000 $ sınırını geçebileceğini gösteriyor.

Bobby Lee, ‘Kripto Baharının’ Geldiğini İma Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!