BNB Coin Fiyatı Ne Olacak? Güncel Durum Nedir?

BNB Coin Fiyatı Ne Olacak? Güncel Durum Nedir?
BNB Coin Fiyatı Ne Olacak? Güncel Durum Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BNB Coin Fiyatı Ne Olacak? Güncel Durum Nedir?

BNB coin alım ivmesinin hızla arttığı bir noktadayız. Bu dinamik, özellikle Bitcoin fiyatı 52.000 doları aştığında daha net görülüyor. Öte yandan Binance Coin’in gün içi işlem hacmi ise 495 milyon USD olarak gerçekleşti. Peki tüm bu gelişmeler BNB’nin 400 dolara çıkmasını sağlayacak mı?

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

BNB Coin Fiyatı Ne Durumda?

Bitcoin kripto para biriminin fiyatının 52.000 dolara ulaşmasının ardından altcoinlerde de ciddi oranda artış yaşandı. Şu anda BNB için fiyat momentumu da 300 dolar seviyesinin üzerinde. Artan satın alma baskısı, kripto para birimi fiyatının iki hafta içinde %12 artmasına neden oldu. BNB coin fiyatı şu anda 333 USD seviyesinde işlem görüyor. Bu son artış, alıcıları bayrak modelinin üst direncinin yönlendirdiği bir yükseliş trendinde destekledi ve yakın gelecekte daha yüksek bir harekete zemin hazırladı.

Altcoin BNB coini 2024 yılı başından bu yana istikrarlı bir düzeltme gördü. Bunun sonucunda BNB coini 338 dolardaki yüksek dirençten başlayarak geri çekilmeyle birlikte fiyatta %15’lik bir düşüş kaydedildi ve bu da bu kripto para biriminin fiyatını aşağı çekti. .

BNB Coin Fiyatı Ne Olacak? Güncel Durum Nedir?Günlük grafiğe baktığımızda geri çekilme, bayrak oluşumu olarak tanımlanıyor. Dolayısıyla bu yükseliş formasyonu BNB kripto para birimi için olumlu bir fiyat gelişimini destekliyor. Bu geri dönüş, altcoin’in değerini üç haftada %16,5 artırarak mevcut fiyatı olan 332 dolara ulaştı.

BNB Fiyatını Etkileyecek Başka Durumlar Var mı?

BNB kripto para birimini etkileyecek bir diğer durum ise Binance’in eski CEO’su ile ilgili olabilir. Eski CEO CZ’nin dahil olduğu davada bu hafta yaşanan gelişmeler nedeniyle dava bir ay daha ertelendi.

Changpeng Zhao’nun cezası, Banka Gizlilik Yasasını ihlal ettiği gerekçesiyle 30 Nisan’a ertelendi. Suçunu kabul ettikten sonra CZ, en fazla 18 ay hapis cezasıyla karşı karşıya kalacak. Binance kripto para birimi yakın zamanda dördüncü en büyük kripto para birimi konumunu Solana’ya kaptırarak beşinci sıraya geriledi. BNB mevcut toparlanmayı sürdürmeyi başarırsa fiyat 350 dolara ve ardından 400 dolara ulaşabilir.

BNB Coin Fiyatı Ne Olacak? Güncel Durum Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!