Black Friday 2022’de Bitcoin Fiyatı

Black Friday 2022'de Bitcoin Fiyatı
Black Friday 2022'de Bitcoin Fiyatı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Black Friday 2022’de Bitcoin Fiyatı

2023 yılı dijital varlık sektörü için kesinlikle olumlu geçmiş olsa da geçen yıl aynı başarıyı göstermedi. Ardından, bu yıl olumlu anların bolca yaşandığı bir dönemde, sektörün en öne çıkan varlığının performansına bir göz atıyoruz. Özellikle Bitcoin (BTC) fiyatını Kara Cuma 2022’de gözlemledik.

2022’nin ana hikayesi , sektörün şimdiye kadar gördüğü en büyük başarısızlıklardan biri olan FTX’in çöküşüydü. Bu nedenle, bir dizi token yılın sonu boyunca kötü performans sergiledi. Daha sonra, bundan 12 ay sonra yaklaşan Şükran Günü farklı bir hikaye sunmalıdır.

Öte yandan, önemli Amerikan tatili sırasında Bitcoin fiyatına bir bakış, daha fazla bilgi içerebilecek önemli bir tarihsel gözlemdir.

Black Friday 2022'de Bitcoin fiyatı.
Black Friday 2022’de Bitcoin fiyatı.

Kara Cuma 2022’de Bitcoin Fiyatı

Kripto para birimlerinin başlangıcından bu yana, Bitcoin pazarın en öne çıkanı olmaya devam etti. Şu anda bile tüm sektör varlığın genel performansından etkilendi. Ardından 2023 yılı boyunca yaşanan gelişmelerle ana akım haline geldi.

Geçmiş verilere göre BTC, Kara Cuma 2022’de mevcut piyasa fiyatı olan 36.532 dolardan daha düşük işlem görüyordu. 25 Kasım 2022’de BTC’nin fiyatı 16.603 dolara dokundu. Ek olarak, ertesi gün Kara Cuma’nın ardından fiyat hafif bir artışla 16.666 dolara yükseldi.

Changelly’deki kripto para uzmanları,   Black Friday 2023 için BTC’nin fiyatını tahmin etti. Analistler, kripto paranın minimum 36.014 $’a ve maksimum 47.389 $’a ulaşmasını bekliyor. Uzmanlar ayrıca coinin ortalama maliyetinin 46.420 dolar civarında olacağını tahmin ediyor.

Bir varlığın geçmiş fiyatlamasının incelenmesi, hem mevcut değerlemenin hem de gelecekteki performans potansiyelinin anlaşılması için önemli bir bağlam sağlayabilir. Yatırımcılar geçmiş fiyat hareketlerini ve eğilimlerini analiz ederek geçerliliğini sürdürebilecek temel destek ve direnç seviyelerini belirleyebilir.

Geçmiş fiyatlar aynı zamanda yatırımcıların farklı zaman dilimlerindeki işlem hacmi ve oynaklık gibi yararlı ölçümleri hesaplamasına da olanak tanır. Bu, riskin değerlendirilmesine ve gelecekteki potansiyel hamlelerin tahmin edilmesine yardımcı olabilir.

BTC fiyatının Kara Cuma 2023’te yükselip yükselmeyeceği piyasa duyarlılığına bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Ancak eğer piyasa ileriye doğru yükseliş gösterirse coinin fiyatı yükselebilir.

Black Friday 2022’de Bitcoin Fiyatı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!