Bitcoin’in Gelecek Yıl 120 Bin Doları Göreceğini Tahmin Ediyor!

Bitcoin'in Gelecek Yıl 120 Bin Doları Göreceğini Tahmin Ediyor!
Bitcoin'in Gelecek Yıl 120 Bin Doları Göreceğini Tahmin Ediyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Zengin Baba” R. Kiyosaki, “USD Ölecek” Diye Bitcoin’in Gelecek Yıl 120 Bin Doları Göreceğini Tahmin Ediyor

"Zengin Baba" R. Kiyosaki, "USD ölecek" diye Bitcoin'in gelecek yıl 120 bin doları göreceğini tahmin ediyor
Bitcoin’in Gelecek Yıl 120 Bin Doları Göreceğini Tahmin Ediyor!

En çok satan kişisel finans kitabı “Zengin Baba Yoksul Baba”nın yazarı Robert Kiyosaki , ABD dolarının küresel rezerv para birimi konumunu kaybedeceğine dair sürekli uyarıların ortasında, takipçilerine şu varlıklara yönelme tavsiyesini yineledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Kiyosaki , özellikle BRICS (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika) uluslarının devlet başkanlarının 22 Ağustos 2023’te Johannesburg’da başlayacak olan bir sonraki zirvelerinde “altına dayalı kripto para birimini açıklayacaklarını” söyledi. , Güney Afrika, 11 Temmuz’da tweet’inde açıkladığı gibi .

Gerçekten de, Rus İngilizcesi haber kanalı RT , eski gazeteci Willem Middelkoop tarafından paylaşılan ekran görüntülerine ve alıntılara göre, BRICS koalisyonunun “giderek daha fazla ülke gruba katılmak için sıraya girerken” altınla desteklenen yeni bir ticaret para birimini tanıtacağını bildirdi. 7 Temmuz

Finans eğitimcisine göre bunun sonucu, ABD para biriminin “öleceği” ve “trilyonlarca ABD dolarının eve fırlayacağı” ve ” enflasyon tavan yapacak”. Kendini serpintilerden korumanın bir yolu olarak, gelecek yıl 120.000 $ fiyat seviyesine ulaşacağına inandığı altın , gümüş ve Bitcoin’e yatırım yapmayı tavsiye ediyor.

Kiyosaki’nin Tahminleri

Nisan ayının başlarında Kiyosaki, ABD’de orta sınıfın sona ermesine yol açacağına inandığı, yalnızca zenginleri ve fakirleri bırakarak, suçun bir kısmını Başkan’a atfederek, enflasyonun “çatıya ulaşmasının” ölümcül sonuçları konusunda uyarıda bulunmuştu . Joe Biden’ın yeşil enerji politikaları.

Ayrıca, ünlü yazar ve yatırımcı , Finbold’un bildirdiği gibi, Barry McGuire’ın popüler şarkısına atıfta bulunarak, hükümete olan güvensizliğini yineleyerek ve Federal Rezerv’i daha fazla para bastığı için eleştirerek ABD ekonomisinin ” Yıkım Arifesinde ” olduğu yönündeki görüşlerini paylaştı. 6 Temmuz’da

Bu arada, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) olan Bitcoin’in fiyatı, basın zamanında 30.489 dolardı ve son 24 saatte %1,37’lik bir artış, önceki yedi günde %1,52’lik bir düşüş ve %18,45’lik bir kazanç kaydetti. 11 Temmuz’daki son verilere göre, geçen ay boyunca.

İlginç bir şekilde, Standard Chartered Bank’ın araştırması, Kiyosaki’nin Bitcoin fiyatıyla ilgili tahminlerini destekliyor gibi görünüyor, çünkü banka daha önceki Bitcoin fiyat hedefini 2024’ün sonuna kadar 100.000$’dan 120.000$’a çıkardığını , oysa bu yıl 50.000$’a çıkabileceğini söyledi.

 

Bitcoin’in Gelecek Yıl 120 Bin Doları Göreceğini Tahmin Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!