Bitcoin’in 29.000 $’a Geri Sıçrayacağını Tahmin EDdiyor!

Bitcoin'in 29.000 $'a Geri Sıçrayacağını Tahmin EDdiyor!
Bitcoin'in 29.000 $'a Geri Sıçrayacağını Tahmin EDdiyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Uzmanı, Bitcoin’in 29.000 $’a Geri Sıçrayacağını Tahmin Ediyor

Kripto uzmanı, Bitcoin'in 29.000 $'a geri sıçrayacağını tahmin ediyor
Bitcoin’in 29.000 $’a Geri Sıçrayacağını Tahmin EDdiyor!

Bitcoin ( BTC ) test desteği , geçen hafta kırmızıda işlem gördükten sonra yaklaşık 27.000 dolar ve fiyatı değerinin %8,76’sını kaybederken, kripto para tüccarları ve yatırımcılar amiral gemisi dijital varlığın bir sonraki hamlesini arıyor.

24 Nisan’da kripto analisti Michaël van de Poppe, BTC için bir toparlanma öngördü ve kripto para biriminin önümüzdeki haftalarda 29.200 dolara çıkması bekleniyor. Analiste göre, BTC negatif fonlamayla karşı karşıya kaldığında tahmin geliyor, “yakında bir sıçrama oynayacağız.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Finansman negatif olduğunda, bu, BTC’de kısa vadeli yatırımcıların Bitcoin’de uzun vadeli olanlar için ödeme yaptığı anlamına gelir ve bu da tipik olarak piyasa duyarlılığında bir değişime işaret eder.

BTC’nin mevcut seviyelerdeki reddi, van de Poppe’nin 26.500-27.000 dolar aralığında ‘ yükseliş farklılıkları’ yaratacağını tahmin etmesine de yol açtı . Tüccar, 24 Nisan Pazartesi gününün BTC için bir “boşluk günü” olduğuna inanıyor; ancak, yükseliş sapmalarının gerçekleşmesi durumunda 29.200 $’a kadar bir toparlanmanın gerçekleşebileceğine de inanıyor.

Bitcoin 29.200 dolara yükseldi. Kaynak: Michaël van de Poppe
Bitcoin 29.200 dolara yükseldi. Kaynak: Michaël van de Poppe

Bitcoin 29.200 Dolara Hızlanıyor

Ayrıca önde gelen analist, CME boşluğu doldurulduktan sonra BTC’nin düzeldiğini ve kripto para birimini ikinci kez dirence doğru ittiğini belirtti. Sonuç olarak, BTC artık dar bir aralıkta işlem görüyor ve tüccarlar kilit seviyeleri yakından izliyor.

Van de Poppe’ye göre, BTC önümüzdeki günlerde 27.800-28.000$ aralığını aşmayı başarırsa, 29.200$’a doğru hızlanabilir. Bununla birlikte, BTC’nin momentumu, direnç seviyesinin üzerinde bir kırılmayı sürdürme yeteneğine bağlı olacaktır.

Belirsizliğe rağmen van de Poppe’nin analizi, geçen hafta ivmesini sürdürmekte zorlanan BTC için olumlu bir görünüm sunuyor.

Bitcoin şu anda 27.309 dolardan işlem görüyor ve bu, son 24 saatte %1,32’lik bir düşüşü ve bir önceki haftaya göre %8,66’lık bir düşüşü yansıtıyor. BTC’nin toplam piyasa değeri 528,5 milyar dolardır.

 

 

Bitcoin’in 29.000 $’a Geri Sıçrayacağını Tahmin EDdiyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!