Bitcoin’in Ralliden Önce 13 Bin Dolara Düşeceğini Söylüyor

Bitcoin'in Ralliden Önce 13 Bin Dolara Düşeceğini Söylüyor
Bitcoin'in Ralliden Önce 13 Bin Dolara Düşeceğini Söylüyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Profesyonel Trader, Bitcoin’in ‘Finansal Kriz 2.0’ Ortaya Çıktıkça Büyük Ralliden Önce 13 Bin Dolara Düşeceğini Söylüyor

Profesyonel tüccar, Bitcoin'in 'finansal kriz 2.0' ortaya çıktıkça büyük ralliden önce 13 bin dolara düşeceğini söylüyor
Profesyonel Trader, Bitcoin’in ‘Finansal Kriz 2.0’ Ortaya Çıktıkça Büyük Ralliden Önce 13 Bin Dolara Düşeceğini Söylüyor

Bitcoin ( BTC ), bu yıl şu ana kadar %70’ten biraz fazla kazanmasına ve şu anda kabaca 28.400 dolardan işlem görmesine rağmen , başka bir ralliden önce 13.000 doların altına düşeceği tahmin ediliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

En son tahmin InTheMoneyStocks.com’un Baş Pazar Stratejisti Gareth Soloway’den geliyor ve amiral gemisi dijital varlığın şu anki 30.000$’a doğru itişine rağmen Kasım 2020’den beri görülmeyen seviyelere düşeceğine inanıyor. Silvergate Bank, Silicon Valley Bank ve Signature Bank dahil Amerika Birleşik Devletleri’ndeki başarısızlıklar ve UBS’nin eskiden İsviçre’nin en büyük ikinci bankası olan Credit Suisse’i devralması.

Soloway, 29 Mart’ta Kitco News ile yaptığı bir röportajda , devam eden bankacılık krizinin yatırımcıların bankalardan fonlarını çekmesine ve Bitcoin’e yatırım yapmasına yol açarak son rallisine katkıda bulunduğunu belirtti. Bununla birlikte, finansal sistem daha istikrarlı hale geldikçe, BTC’nin değerinin düşeceğini ve potansiyel olarak 2023’te 9.000 dolara kadar düşeceğini belirtti.

“Bu temel bir finansal kriz 2.0. Bunun ne kadar kötüye gideceğini bilmiyoruz… bu potansiyel olarak bir Lehman anı gibi.

Ekledi:

“Yıl sonuna kadar en az 12.000-13.000$’ı göreceğini düşünüyorum. Bunun temelleri, özellikle belirsizlikle birlikte, bir numaralı düzenleme için hala beklememiz gerektiğidir. <…> Nihayetinde, düzenlemelerin hâlâ büyük parayı dışarıda tuttuğu ve insanların hâlâ mutlak korkuya maruz kaldığı bir noktada olduğunuzu hatırlamamız gerekiyor.”

Bitcoin Daha Önce Borsa İle Birlikte Düştü

Soloway, 2021’de BTC’nin dibini doğru bir şekilde tahmin etti ve yirmi yıllık profesyonel ticaret deneyimi, onu sektörde saygın bir ses haline getirdi. Ayrıca, tarihsel olarak, ekonomik gerileme dönemlerinde BTC’nin değerinin borsa ile birlikte düştüğünü belirtti . Bu nedenle, S&P önemli kayıplara katlanırsa, BTC büyük olasılıkla satışa yakalanacak.

Ekledi:

“Bitcoin’e tarihsel olarak bakarsanız, borsa düştüğünde düştü. S&P düşündüğüm kadar çok düşerse, BTC bu satışa kapılacak.”

Kısa vadeli düşüş eğilimine rağmen Soloway, uzun vadeli bir Bitcoin boğası olmaya devam ediyor. Devam eden bankacılık krizi ve potansiyel borsa satışları nedeniyle Bitcoin’in değerinin başlangıçta düşeceğine, ancak toparlanıp uzun vadeli büyüme yörüngesine devam edeceğine inanıyor.

Bitcoin’in Ralliden Önce 13 Bin Dolara Düşeceğini Söylüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!