Bitcoin’de (BTC) Bu Seviyeye Kadar Düşüş Bekliyor!

Bitcoin'de (BTC) Bu Seviyeye Kadar Düşüş Bekliyor!
Bitcoin'de (BTC) Bu Seviyeye Kadar Düşüş Bekliyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’de (BTC) Bu Seviyeye Kadar Düşüş Bekliyor!

Dev kripto para yatırım şirketi Galaxy Digital’in CEO’su Michael Novogratz, yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, büyük kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yükselmeye devam edeceğinden emin olduğunu ancak BTC’nin bir miktar düşebileceğini düşündüğünü söyledi.

Bloomberg TV’ye verdiği röportajda Novogratz, Bitcoin’de gelecekte bir düzeltmenin “neredeyse kaçınılmaz” olduğunu vurguladı. Novogratz’a göre BTC yakında 55.000 dolara düşecek ve bir süre orada kalacak.

Bitcoin’in (BTC)akümülasyon sürecinin sonunda dahi yükselişine devam edeceğine inanan başarılı iş adamı, BTC hakkında da şunları söyledi:

“Bitcoin’de (BTC) artık bir miktar düzeltme ve konsolidasyon beni şaşırtmaz, ancak eminim ki mevcut fiyatlarla bile Bitcoin satın alabilirsiniz çünkü BTC yakında yeni zirvelere gidecek.”

Michael Novogratz, spot Bitcoin ETF’nin ABD’de onaylanmasından bu yana birçok yatırımcının önde gelen kripto para biriminin “gerçek değerini” anlamaya başladığını söylüyor.

Spot Bitcoin ETF onaylanmadan önce Novogratz, Spot Bitcoin ETF’nin onaylanması durumunda daha fazla kurumsal yatırımcının sektöre akın edeceğini ve bunun da kaçınılmaz olarak Bitcoin fiyatlarını daha da yukarı çekeceğini söylemişti.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Bitcoin’de (BTC) Bu Seviyeye Kadar Düşüş Bekliyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!