Bitcoin Yükseliyor! Bundan Sonra Ne Olacak!

Senatör Bill Hagerty'den SEC'e Tepki
Senatör Bill Hagerty'den SEC'e Tepki
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Yükseliyor! Bundan Sonra Ne Olacak!

Kripto para birimlerinin kralı Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada 49.000 doların üzerine çıkmak için mücadele etmeye devam ediyor ve bunu yapmaya da kararlı. Ayrıca önümüzdeki altı saat boyunca bu iyimserliği körükleyecek harika bir fiyat katalizörüne de sahip. Kurumlar ve akredite yatırımcılar deli gibi spot Bitcoin ETF’leri satın alıyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Bitcoin Neden Yükseliyor?

Kümülatif işlem hacmi ilk 10 dakikada 2,3 milyar doları aştı. Bu benzeri görülmemiş sayıda yeni listeleme tarihe geçecek. Günlük hacmi 2,1 milyar doların üzerinde olan ETF’leri zaten gördük, ancak öyle görünüyor ki Bitcoin’in büyüsü 6 saat içinde daha da gelişecek. Aşağıda listelenen ETF’lere ait güncel verileri görebilirsiniz.

Beklendiği gibi BlackRock’un spot Bitcoin ETF’si IBIT en popüler varlık oldu. Bitcoin fiyatı birkaç dakika önce 48.969 doları geçti. Altcoinlerde çift haneli büyüme devam ediyor. Bu hacim verileri önümüzdeki saatlerde artarsa ​​BTC yeni zirvelere ulaşabilir.

İlk günün heyecanı büyük olasılıkla yarın azalacak, bu süreçte BTC’nin yerel bir zirveye ulaşması ve altcoin’e daha da fazla yükseliş alanı sağlaması bekleniyor. Yahoo Finance, hem BlackRock’un IBIT’ini hem de Grayscale’in GBTC’sini trend hisse senetleri/ETF’ler olarak listeledi. Bloomberg Intelligence analistlerinden Eric Balciunas, X hakkında yazdığı bir yazıda şunları yazdı:

Bitcoin‘e odaklanılmış olsa da ETF’lerin hemen hemen her şeyin üstesinden gelebileceklerini göstermeye devam etmesi büyük bir çıkarım”.

Valkyrie kurucu ortağı ve CIO’su Steven McClurg, Valkyrie’nin ETF’lerine 200 ila 400 milyon dolar arasında yatırımcı parası akmasını beklediğini, ilk birkaç haftada 4 milyar ila 5 milyar dolar arasında bir akışın kaydedilebileceğini söyledi. Bitwise, pazarın beş yıl içinde 70 milyar doları aşabileceğini söyledi. Bu rakamlarla bu giriş, BTC’nin piyasa değerine 1 trilyon dolar daha ekleyebilir.

Yatırımcıların önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak yeni BTC ETF destekli emeklilik fonu ürünleri gibi büyük haberlere de hazırlıklı olması gerekiyor. Ancak durum ne kadar iyi olursa olsun kripto paralar için işler hızla tersine dönebilir. MTGOX, Silk Road ve diğer FUD varlıkları satışa çıktığında kısa vadede herkes hayal kırıklığına uğrayabilir.

Bitcoin Yükseliyor! Bundan Sonra Ne Olacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!