Bitcoin, Tırmanış İçin Zemin Hazırlayabilir

Powell’ın Açıklaması Bitcoin Fiyatını Ateşleyebilir!
Powell’ın Açıklaması Bitcoin Fiyatını Ateşleyebilir!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 Bin Doların Altında Seyreden Bitcoin, Tarihi Bir Tırmanış İçin Zemin Hazırlayabilir

30 bin doların altında seyreden Bitcoin, tarihi bir tırmanış için zemin hazırlayabilir
30 bin doların altında seyreden Bitcoin, tarihi bir tırmanış için zemin hazırlayabilir

30.000$’daki önemli psikolojik seviyeyi kaybettikten sonra, Bitcoin ( BTC ) bu seviyeyi geri kazanmak için mücadele ediyor ve altında sürekli dalgalı grafik desenleri oluşturuyor . Bununla birlikte, bazı kripto para analistleri bunu iyi bir işaret ve 2023’te tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) doğru daha yumuşak bir yolculuğun göstergesi olarak görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Kripto analisti CrediBULL Crypto tarafından paylaşılan bir tweet’te gözlemlendiği gibi, BTC bir sonraki ralliden önce 30.000 $ işaretinin altında çok zaman harcıyor ve bu yıl bir ATH olasılığı ile 40.000 $, 50.000 $ ve hatta 60.000 $ civarında daha az dalgalı hareketler gösteriyor . 26 Nisan

Bitcoin’in Dalgalı Fiyatı

Olduğu gibi, Bitcoin 11 Nisan’da 30.000 $ bariyerini aştı ve 27.000 $’a düşmeye başladığı 19 Nisan’a kadar bu bölgede kaldı. 26 Nisan’da, direnci tekrar kırmaya doğru ilerliyor gibi görünüyordu, kısa bir süre için 29.970 $’a ulaştı, sadece bir saat içinde 27.942 $’a düştü, ancak daha sonra düzeldi.

Bu arada, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, son 24 saatte %0,47 artışla 29.018 $’dan el değiştirdiği sırada el değiştiriyordu ve önceki yedi günde %0,64’lük eşit derecede mütevazı bir artış kaydetti. 27 Nisan’da alınan verilere göre, aylık grafiğinde %6,75’lik kazanç elde etti.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

İlginç bir şekilde, fiyattaki son düşüşten kısa bir süre sonra, blockchain analitik firması Arkham , Twitter kullanıcısı db tarafından paylaşıldığı üzere , feshedilmiş kripto borsası Mt. Ancak şirket önce bunun yanlışlıkla olduğunu söyledi , ancak daha sonra kendini düzeltti ve platformun uyarıları “bu durumda doğru bir şekilde” gönderdiğini belirtti .

Bitcoin, Tırmanış İçin Zemin Hazırlayabilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!