Bitcoin Tabanlı Token Bir Ayda %420 Arttı

Bitcoin-Based Token Increased by 420% in One Month
Bitcoin-Based Token Increased by 420% in One Month
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Tabanlı Token Bir Ayda %420 Arttı

2023’teki popülerleşmesinden bu yana, Ordinals Yazıtları ve BRC-20 token standardı, Bitcoin (BTC) topluluğunu böldü. Giderek artan bir benimseme, Bitcoin’de DeFi‘nin anlamını yeniden tanımlıyor ve takas edilebilir ve edilemez tokenlardan oluşan yepyeni bir ekosistem yaratıyor (NFT‘ler) üzerinde spekülasyon yapılabilir.

Önemli bir şekilde, Ordi (ORDI) artık ilk 100’e giren ilk Bitcoin tabanlı değiştirilebilir token oldu kripto para birimleri piyasa değerine göre. Yükselişi, eleştirmenlerin tamamen spekülatif dijital varlık için gerçek bir değer teklifinin bulunmadığına işaret ettiği tartışmalı bir ortamda gerçekleşti.

Ayrıca, ORDI ve diğer BRC-20 tokenlerine olan talebin artması da son dönemde Bitcoin ücretlerinin hızla artmasının nedeni olarak suçlandı. haftalar. 

Bu özellik, kripto para birimi endüstrisindeki kripto borsası gibi önde gelen hizmetlerin dikkatini çekti Binance. En büyük ticaret platformu, bu ayın başında ORDI’yi ticarete açık ilk Bitcoin tabanlı token olarak listeledi.

Bu arada ORDI, CoinMarketCap endeksine göre 30 günlük birikmiş kazancın %418,72’siyle haber yayına hazırlandığı sırada 21,39 dolardan işlem görüyor. .

İlginç bir şekilde, bu Bitcoin tabanlı spekülatif token, 24 saatlik hacimde 247,64 milyon dolarlık etkileyici bir rakam kaydediyor. Bunun sonucunda 450 milyon dolarlık piyasa değerinin %52,85’i bir günde el değiştiriyor.

Bitcoin Tabanlı Token Bir Ayda %420 Arttı
Bitcoin Tabanlı Token Bir Ayda %420 Arttı

Önde gelen Bitcoin tabanlı değiştirilebilir token, aynı maksimum BTC arzına sahip, tek fark, halihazırda tam olarak dolaşımda olması. Ancak son zamanlardaki başarısına rağmen temel analistler ORDI’nin mutlak spekülatif doğası nedeniyle dikkatli olunmasını tavsiye ediyor.

Bu bağlamda ORDI bazen Dogecoin (DOGE) veya Shiba Inu () gibi bir memecoin olarak sınıflandırılmıştır. SHIB. DOGE, BTC gibi kendi blok zincirinin yerel bir parasıdır; SHIB ise Ethereum (ETH) üzerinde çalışan bir ERC-20 tokenidir. Shiba Inu’ya benzer şekilde ORDI, sıra sayıları yazımı tartışmalı teknolojisi aracılığıyla Bitcoin blok zincirinde çalışır.

Bitcoin Tabanlı Token Bir Ayda %420 Arttı

Bitcoin Tabanlı Token Bir Ayda %420 Arttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!