Bitcoin Spot ETF’leri Adım Adım Onaya Gidiyor!

Son Dakika! Bitcoin (BTC) 54 Bin Dolara Yaklaştı!
Son Dakika! Bitcoin (BTC) 54 Bin Dolara Yaklaştı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Spot ETF’leri Adım Adım Onaya Gidiyor!

Bitcoin spot ETF’leri yavaş yavaş ABD pazarına doğru ilerliyor. SEC’in, en azından ARK Invest’in talebi üzerine, konuyla ilgili bir karar vermesi için 10 Ocak’a kadar süresi var, ancak uzmanlar, olumlu ya da olumsuz toplu bir karar çıkacağını söylüyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Onaya İşaret Eden Belge…

Bitcoin Spot ETF başvurusunda yeni bir eşiğin aşıldığı görülüyor. ABD medyasında yer alan haberlere göre The Block, Fidelity ve Grayscale, SEC’e resmi olarak Form 8-A adlı bir belge sundu. Uzmanlar, bu tür belgelerin spot Bitcoin ETF’lerinin son aşamada olduğunu gösterdiğini söylüyor.

Bu tür belgelerin, bir ETF’nin faaliyetlerine ilişkin bilgilerin kamuya ve SEC’e açıklanması açısından son derece önemli olduğu iyi bilinmektedir.

Yönetici Tweet Attı: Formları Dolduruyoruz

Bu arada, bu haberden dakikalar önce, Grayscale hukuk müdürü Craig Sahm’ın kripto Twitter gündeminde bir tweet’i yayınlandı. Salm kısa bir tweet attı, “Sadece bazı formları dolduruyorum…” desede anlamı büyüktü

Matrixport Raporu ve Balchunas’ın Sözleri Akıllarda…

Hepimizin bildiği gibi kripto yatırım şirketi Matrixport, dün kripto dünyasını karıştıran bir rapor yayınladı. Şirket, Ocak ayında ETF’ye yönelik tüm başvuruların reddedildiğini iddia etmişti.

Bloomberg ETF analisti Eric Balciunas, ETF’nin onaylanacağına inandığını belirterek, “Bu raporu yazan kişinin bu bilgiyi nereden aldığını bilmek istiyorum” dedi. Bu sadece bir soru değil…” dedi.

Bitcoin Spot ETF’leri Adım Adım Onaya Gidiyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!