Bitcoin İçin “Yatırımcılar ETF Sürecini Hafife Alıyor!”

Spot Bitcoin ETF Güncellemeleri için Son Tarih Kesinleşti!
Spot Bitcoin ETF Güncellemeleri için Son Tarih Kesinleşti!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin İçin “Yatırımcılar ETF Sürecini Hafife Alıyor!”

Kripto piyasasını yakından takip eden analist Jason Pizzino, yatırımcıların bu piyasa döngüsü sırasında Bitcoin’in (BTC) yükseliş potansiyelini hafife alıyor olabileceğini açıkladı.

Bitcoin’de ETF Onayı Süreci

Analist Jason Pizzino, bunu sosyal medya platformlarındaki takipçilerine ima ederek, Bitcoin ETF’sinin onaylanmasının ardından kripto piyasası iyileşse bile bunun mutlaka Bitcoin için uzun vadeli bir yükseliş eğilimini yansıtmadığını söyledi. şu ifadelere yer verdi

Birçok kişi Bitcoin ETF’nin kısa vadede piyasa etkisini 200.000 dolar ve üzeri alımlarla fazlasıyla abartıyor olabilir. Ancak bu döngü için potansiyel uzun vadeli fiyat artışını hafife alıyor olabilirler. Yani, Bitcoin ETF bir ‘haber satma’ olayı olsa bile, bu döngünün bittiğine inanmak için bir neden yok. Daha yeni başlıyor.

BTC’de Kısa Vadeli Düşüş

Pizzino ayrıca Bitcoin’in hala yükseliş eğiliminde olduğunu ve yakın zamanda tersine döneceğine dair bir işaret olmadığını da açıkladı. Yakın vadeli destek ve direnç seviyelerine değinen Gann, BTC’nin hala 50.000 doların üzerine çıkabileceğini vurguladı.

Bitcoin dört aydır yükselişte ve aylık en yüksek fiyat seviyesi olan 48.000 doların %2’si içinde ve Gann %50 uzantısı olan 50.000 doların %6’sı içinde yer alıyor. Birçok altcoin, Aralık ayındaki zirvelerden bu yana BTC değerini kaybetmeye devam ediyor ancak genel olarak Eylül/Ekim en düşük seviyelerinden bu yana çok iyi performans gösterdi. Bu kripto para piyasaları şu anda daha ne kadar heyecana dayanabilir? En yüksek beklentim 52.000 dolar ve en düşük beklentim 45.000 dolar (büyük Gann %50 menzil direnci) idi. En düşük seviye vuruldu ve 48.000 dolara çok yakın. Hala bir düzeltme bekliyor muyum? Evet ama kısa vadede trende karşı savaşmıyorum. Orta/uzun vadeli analizler zamanı gelince gözden geçirilecektir

Bitcoin İçin “Yatırımcılar ETF Sürecini Hafife Alıyor!”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!