Bitcoin İçin Düşüş Uyarıları Devam Ediyor!

Bitcoin İçin Düşüş Uyarıları Devam Ediyor!
Bitcoin İçin Düşüş Uyarıları Devam Ediyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin İçin Düşüş Uyarıları Devam Ediyor!

Yatırımcı Chris Burniske, Bitcoin’in kaybettiği değeri yeniden kazanmak ve son zamanlardaki yüksek seviyelerini aşmak için birkaç ay boyunca mücadele edeceğini açıkladı. Şu anda kripto risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortağı olan Berniske, 25 Ocak’ta X’te paylaşılan bir gönderide Bitcoin fiyatının en az 30.000 dolara düşmesi gerektiğini iddia etti.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Dikkat Çeken Açıklamalar

Analistler, Bitcoin fiyat tahminlerinin düşüş eğilimini sürdürdüğünü ve daha fazla kripto sektörü liderinin daha düşük seviyeler için baskı yaptığını söylüyor. Berniske de onlardan biri ve temel hedefleri diğer analistlere göre daha düşük.

“Bitcoin’i yerel bir dipten önce en az 30.000 ila 36.000 dolara çıkarıyorum ve her şey söylenip yapılmadan önce 20.000 dolar bölgesini test edersek ve önceki ATH seviyelerine doğru gerçek bir hareket yapabilirsek şaşırmam.“

Bu teori, Nisan ayında planlanan BTC/USD yarılanmasının ötesine uzanıyor gibi görünüyor ve bu ayki %20’lik düşüşün ardından toparlanmanın daha da uzun süreceğini varsayıyor. Berniske’nin öngörüsüne göre Bitcoin zarar görecek ancak altcoinler daha da zorlanacak.

“Her zaman olduğu gibi, sabır sizin dostunuzdur. Eğer haklıysam altcoin’ler Bitcoin’den daha fazla düşecektir.”

ARK Invest’in eski Kripto Para Birimi Başkanı, yakın bir gerileme olasılığına rağmen Bitcoin’e olan yatırımını değiştirmeye hazır olmadığını ekledi.

BitcoinTahminleri Korkutuyor

Şu anda Bitcoin fiyat gücünün daha da zayıflaması yönündeki çağrıları etkileyen çeşitli faktörler var. Bunlar arasında, kripto pazarındaki hassasiyetin kaynakları olan ABD maliye politikası ve küresel likidite eğilimleriyle ilgili makroekonomik olaylar yer alıyor.

Bu haftanın başlarında, kripto para borsası BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin’in yeniden yükselmeden önce 30.000 dolara düşebileceğini öngördü. Daha kasvetli tahminler arasında, 12.000 dolar seviyesinin hala masada olduğuna inanan tanınmış kripto yatırımcısı Il Capo da yer alıyor.

“Bana göre yerel dip bir süreliğine içeride. Onay, 40.000 dolar seviyesinin geri kazanılması olacaktır. Daha düşük bir tepe için hedef 44.000 ila 45.000 dolar arasında olacaktır.”

Sizce Bitcoin’de Düşüşler Devam Eder Mi? Yorumlarda Belirtiniz?

Bitcoin İçin Düşüş Uyarıları Devam Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!