Bitcoin, Halving Öncesi Son Aşamaya Giriyor; Bilmen Gereken Her Şey!

Kripto Topluluğu, 30 Nisan BTC Fiyatını Belirliyor
Kripto Topluluğu, 30 Nisan BTC Fiyatını Belirliyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin, Halving Öncesi Son Aşamaya Giriyor; Bilmen Gereken Her Şey

Bitcoin, halving öncesi son aşamaya giriyor; Bilmen gereken her şey
Bitcoin, Halving Öncesi Son Aşamaya Giriyor; Bilmen Gereken Her Şey

Bir sonraki Bitcoin ( BTC ) yarılanmasına bir yıldan az bir süre kala, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının madenciliği için mevcut ödül yarıya düştüğünde, tarihsel grafik desenleri iyimserliğin BTC yatırımcıları için iyi olabileceğini gösteriyor .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Kripto para uzmanı Trader Tardigrade tarafından 31 Mayıs’ta paylaşılan verilere göre BTC , tarihinde Kasım 2012, Temmuz 2016 ve Mayıs 2020’de olmak üzere üç kez yarılanma olayı yaşadı ve her birine fiyat artışları eşlik etti.

“BTC, bir sonraki halving öncesi son aşamaya girdi. Bu aşama, $BTC tarihinde 3 kez test edilen ‘YALNIZCA YUKARI’ aşamasıdır.”

Halving Kalıpları

Gerçekten de, istikrarlı fiyat artışları, 2020’de Covid-19 salgınının neden olduğu kısa bir düşüş ancak daha sonra bir iyileşme dışında, önceki BTC yarılanmalarından hem önce hem de sonra geldi. Tarih bu sefer tekerrür ederse, analist halving olayının kendisi civarında yaklaşık 50.000 $’lık bir fiyat bekliyor.

Yarılanmadan sonra ilk kripto varlığı, uzmanın grafik analizinin gösterdiği gibi, sonraki yıllarda daha da yukarı doğru devam etmeli ve potansiyel olarak 2025’te 200.000 $’a ulaşmalıdır.

Yarılanmalar etrafında Bitcoin grafik deseni. Kaynak: Tüccar Tardigrade
Yarılanmalar etrafında Bitcoin grafik deseni. Kaynak: Tüccar Tardigrade

Aynı zamanda, kripto pazarı araştırma platformu Delphi Digital, Temmuz 2010’dan bu yana dijital varlığın tarihsel fiyat hareketini ve blok ödüllerini yan yana gösteren bir grafik yayınladı ve “Bitcoin halving olayları tarihsel olarak BTC fiyatında önemli bir artışın sinyalini verdi. ”

Bitcoin'in fiyat döngüsü. Kaynak: Delphi Dijital
Bitcoin’in fiyat döngüsü. Kaynak: Delphi Dijital

Bitcoin Fiyat Analizi

Mevcut durumda, BTC şu anda 26.967 $ fiyatında el değiştiriyor, son 24 saatte %2,67 ve önceki 30 günde %5,48 düşüş kaydediyor, ancak son veriler olarak haftalık grafiğinde hala %2,05 artış gösteriyor. gösterir.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kripto analisti Moustache’ye göre daha önce, madeni para, gözlemlenen 20 zaman diliminde hareketli ortalama ( MA ) ile 200 dönem arasındaki ilk golden cross’unu elde etmişti ; bu, önemli bir fiyat artışına yol açması gereken bir yükseliş işaretiydi. , ancak ralli henüz gerçekleşmedi.

 

Bitcoin, Halving Öncesi Son Aşamaya Giriyor; Bilmen Gereken Her Şey!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!