Bitcoin Hafta Sonuna Kadar 50 Bin Dolar Olabilir!

Bitcoin (BTC) Sert Yükselse de, Ethereum ve Altcoin’ler Yerinde Sayıyor!
Bitcoin (BTC) Sert Yükselse de, Ethereum ve Altcoin’ler Yerinde Sayıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Hafta Sonuna Kadar 50 Bin Dolar Olabilir!

Bitmain’in kurucularından Jihan Wu’ya ait bir kripto yatırım yönetimi şirketi olan Matrixport, Ocak ayında fiyatın 50.000 dolar olacağını öngören yeni bir rapor yayınladı. Şirket özellikle “yatırımcılar için şaşırtacak”  bir artış beklediğini söyledi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Aslında bu yükseliş ABD piyasaları açılmadan saatler önce gerçekleşmiş gibi görünüyor. Bitcoin, bir gecede başlayan boğa piyasasında bugün 45.500 dolara yükseldi. ABD piyasaları Greenwich Ortalama Saati (GMT) ile 17:30’da açılıyor. Bu nedenle BTC’nin yükselişiyle birlikte kripto odaklı birçok hizmet şirketinin hisse senedi fiyatlarında da keskin bir yükseliş görüyoruz.

“Bitcoin Fiyatı Herkesi Şaşırtabilir”

Şirket, Bitcoin madencilik şirketlerinin de ödüllerinin yarılanmasını beklemesi ve herhangi bir satış yapmaması nedeniyle bu durumun arz şokunu artırabileceğini söyledi.

“Bitcoin madencilik şirketleri, Nisan 2024’te beklenen ödül yarılanması konusunda taviz vermiyor. Satışa yanaşmıyorlar. Bu da arz sıkıntısının bir başka nedeni olabilir. Hammadde piyasasında bile Bu tür durumlar meydana gelebilir ve ciddi fiyat artışlarına neden olabilir. . Bu nedenle bu yılki BTC fiyat hareketleri herkesi şaşırtabilir.

“Bu Hafta Sonuna Kadar 50 Bin Görülebilir

Vadeli piyasaların BTC fiyatını 50 bin dolara taşıyabileceği belirtilen raporda, bu fiyat seviyesinin bu haftanın sonuna kadar da görülebileceği gibi iddialı bir yorum da yapıldı.

 

 

Bitcoin Hafta Sonuna Kadar 50 Bin Dolar Olabilir!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!