Bitcoin ETF’ler İçin Artık Sona Geliniyor!

Bloomberg Uzmanı Seyffart: Spot Ethereum ETF’lerin İlginç Şeyler Oluyor!
Bloomberg Uzmanı Seyffart: Spot Ethereum ETF’lerin İlginç Şeyler Oluyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ETF’ler İçin Artık Sona Geliniyor!

Bitcoin fiyatı umursamasa bile Spot Bitcoin ETF’nin onaylanması yolunda önemli bir adım atıldı ve karar vermek için yalnızca saatler kaldı. Borsaların yaptığı bu hamleler resmi onayın ardından ETF’lerin borsalarda işlem görebilmesi için gerekli olan şeyler. Peki neler oluyor?

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Spot Bitcoin ETF Onay Süreci

Bu yazının yazıldığı an itibariyle borsalar ETF’ler için sertifika vermeye başladı. Bu, SEC’in gelecekte tüm ETF’leri onaylayacağı yönündeki genel inancı doğrulayan bir hamle. Bunun resmi onaydan önceki son adım olduğu söylenebilir. SEC’in yaklaşık beş saat içinde resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

Bloomberg’den James ve Eric biraz önce yapılan dosyalamalarla ilgili şunları yazdı;

“Bu aslında yarın listelemek için bir talep. Bunu bugün kapanıştan sonra bekliyordum. Yani bu erken ama yine de bekleniyor. Bunun resmi onay olduğuna dair bir sürü kötü yorum var. Bu bir onay değil. Bu bir hızlandırma talebi. Eğer bu bir onay emri olsaydı, tweet’imde çok daha fazla büyük harf ve çok daha agresif bir dil olurdu. Haha”

Eric ise şunları yazdı;

“Görünüşe göre ilk “hızlandırma talebi” (SEC’in ihraççılara bugün sunmalarını söylediği, herkesle aynı gün, bu durumda Perşembe günü işlem görmeye hazırlar. Onları saat 16:00’da (UTC) bekliyorduk, ancak daha erken olması sorun değil (ARK bu konuda her zaman ilktir), bu S-1 etkinliğinin son adımı. Kemerlerinizi bağlayın.”

Bitcoin ETF’ler İçin Artık Sona Geliniyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!