“Bitcoin (BTC) için Sonraki Hedef 55 bin 400 Dolar”

“Bitcoin (BTC) için Sonraki Hedef 55 bin 400 Dolar”
“Bitcoin (BTC) için Sonraki Hedef 55 bin 400 Dolar”
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Bitcoin (BTC) için Sonraki Hedef 55 bin 400 Dolar”

Crypto’nun ünlü trader’ı Titan, Bitcoin (BTC) için bir sonraki hedefin 55 bin 400 USD olduğunu söyledi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Spot Bitcoin ETF’sinin onaylanmasıyla keskin bir düşüş yaşayan kripto para piyasası, Şubat ayındaki yarılanmasıyla birlikte yatırımcıları yeniden heyecanlandırdı. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 15 günde yaklaşık %25 artış gösterdi. Bitcoin, özellikle halving yaklaşırken yükseliş beklentilerini artırdı.

Kripto para piyasasında adından söz ettiren Crypto’nun Titan’ı, X hakkındaki yazısında BTC fiyatını inceledi. Analist, 50 bin doları aştıktan sonra bir sonraki hedefin 55 bin 400 dolar olacağını söyledi.

Bitcoin’den (BTC) Düşündüren Yükseliş

Önde gelen kripto para birimi Bitcoin (BTC) 52 bin dolara ulaştı. Bu dalgalanma kripto yatırımcılarını iki parçaya ayırdı. Birçok yatırımcı yükseliş ivmesinin devam etmesini beklerken bazı yatırımcıların düşüş senaryoları geliştirdiğini belirtmekte fayda var.

Kripto para piyasasının yükseliş eğilimi bizi bir sonraki fiyat hareketi hakkında düşünmeye sevk ediyor. Peki düşüş olursa ne kadar olur, artış devam ederse ne kadar devam eder sorusunu tartışmaya başladık.

Popüler kripto analisti Titan of Crypto, Platform X’teki gönderisinde bir sonraki fiyat hareketi hakkında birçok soru aldığını söyledi. Analist, BTC’nin iki önemli hedefi aştığını söylüyor.

 

Crypto’nun Titan’ı, oluşturduğu grafiğe göre 1. ve 2. hedeflerin ulaştığını söylüyor. 50.900 doların yüksek bir seviye olduğunu belirten analist, BTC’nin haftalık mum kapanışının çok önemli olduğunu söyledi. Analiste göre, eğer BTC haftalık mumun kapanışında 50.900 doların üzerine çıkabilirse bir sonraki artış 55.400 dolara çıkacak.

Başka bir analist Credible Crypto, son toparlanma ve düzeltici koşulların yaratılmasının ardından kripto para piyasasının aşırı şişirildiğini söyledi. Analist, BTC daha da yükselse bile ani ve keskin bir düzeltmenin hala mümkün olduğu konusunda uyarıyor.

“Bitcoin (BTC) için Sonraki Hedef 55 bin 400 Dolar”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!