Bitcoin (BTC) İçin Kritik Diyen Analist Bu Tarihi Verdi!

Bitcoin (BTC) İçin Kritik Diyen Analist Bu Tarihi Verdi!
Bitcoin (BTC) İçin Kritik Diyen Analist Bu Tarihi Verdi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) İçin Kritik Diyen Analist Bu Tarihi Verdi!

Bitcoin ve kripto para dünyasında herkes yükseliş döneminin başladığını bekliyordu. Bitcoin dün uzun bir aradan sonra önemli bir seviye sayılan 50.000 doları aştı. Yatırımcılar iyimser bir ruh halinde. Özellikle X’te çok sayıda takipçisi olan birçok trader, takipçilerini motive edici sözlerle eğitmeye başladı. Bunlardan biri olan EGRAG CRYPTO, Bitcoin hakkındaki düşüncelerini bugün takipçilerine açıkladı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Analistten Bitcoin Paylaşımı

EGRAG CRYPTO genellikle XRP hakkındaki yorumlarıyla hatırlanıyor. Özellikle XRP’ye yönelik beklentilerini açıklarken sıklıkla eleştirilerle karşılaşıyor. Her ne kadar grafik açıklamalarda bulunsa da tahmin henüz pek iyi karşılanmadığı için XRP yatırımcıları artık bu yorumları pek dikkate almıyor. Analist bunun farkında ve zaman zaman XRP yatırımcılarına sabırlı olmalarını tavsiye ediyor.

Günümüzün analisti altcoin XRP’nin yanı sıra başka bir kripto para biriminden bahsettiğinde dikkat çekti. İlginç olan analistin Bitcoin hakkındaki yorumunda tarihin verilmesi ve piyasa değeri beklentisine dair değerlendirmenin yapılması ilgi çekiçi.

Bitcoin İçin Verilen O Tarih

İlginç bir şekilde analist, kripto para birimi Bitcoin için bu yılın eylül ayını kastediyor. Analiste göre Bitcoin, Eylül 2024’e kadar 2 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşacak. Bu analistin yaklaşımına göre Bitcoin’in 2 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşması, fiyatının 100.000 doları aşması anlamına geliyor.

Analist sadece bu tahminle yetinmiyor. Yatırımcılara söylediği şu cümleler, Bitcoin kripto para birimine yönelik neden yüksek beklentilere sahip olduğunu gösteriyor:

“Hayatınızın yolculuğuna hazır olun! Eylül 2024’e kadar kripto para birimi BTC’nin piyasa değeri 2 trilyon dolar sınırını aşacak. Bu ivme herkesin hayal edebileceğinden çok daha hızlı gerçekleşecek! Kripto devriminin yıldırım hızıyla gelişmesine tanık olurken sıkı tutunun. Gözünüzü kırpmayın, yoksa finans tarihindeki bu tarihi anı kaçırabilirsiniz!”

Analistin bu çarpıcı uyarıyı bir grafikle desteklediğini unutmayın. Analist böyle bir hedef vermiş olsa da Bitcoin fiyatına baktığımızda BTC fiyatının hızla 48.400 dolara düştüğünü görüyoruz. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı bu yazının yazıldığı sırada 48.750 dolardı.

 

Bitcoin (BTC) İçin Kritik Diyen Analist Bu Tarihi Verdi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!