Bitcoin (BTC) İçin 38 Bin Dolar Mı Geliyor?

Bitcoin’in Vadeli İşlem Ticaretindeki Payı Düşüşte!
Bitcoin’in Vadeli İşlem Ticaretindeki Payı Düşüşte!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) İçin 38 Bin Dolar Mı Geliyor?

Markus Thielen liderliğindeki 10x Research, Bitcoin’in (BTC) düzeltme sinyalleri aldığını ve 38.000 doları görebileceğini söyledi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Spot Bitcoin ETF’nin onaylanması ve ticaretinin yapılmasıyla birlikte kripto para piyasası yeni bir aşamaya girdi. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin (BTC), Eylül ayından bu yana devam eden spot Bitcoin ETF trendinden yararlanarak %150’den fazla arttı.

Spot Bitcoin ETF’nin onaylanması BTC’nin yükselişini yavaşlattı. BTC, kar alma ve ETF gündeminin soğuması nedeniyle bir gerileme yaşadı. Tüm gözler spot ETF’lerin ardından ne olacağına çevrildi. Markus Thielen liderliğindeki 10x Research, BTC’deki düzeltmenin devam edebileceğine işaret etti.

Bitcoin (BTC) için kritik senaryo

Kripto para birimi uzmanı Markus Thielen liderliğindeki 10x Research, müşterilerine Bitcoin (BTC) trendleriyle ilgili bir mektup gönderdi. Bu mektupta olası BTC fiyat senaryolarını özetledik.

10x Research, BTC fiyat modellerini ve teknik göstergelerini araştırdı ve BTC satışlarının kısa vadede devam edebileceğini, dolayısıyla düşüşün daha da kötüleşebileceğini tespit etti. 10x Research, BTC’deki bir düzeltmenin 38.000 dolar seviyesini ortaya çıkarabileceğini belirtti.

10x Research, BTC’nin 38.000 dolara düşebileceğini kaydetti ve BTC’nin RSI’sındaki (göreceli güç endeksi) sapmanın bir düzeltme sinyali olduğunu söyledi.

Spot Bitcoin ETF onayıyla yeni bir çağ başlıyor: Piyasayı yeni dönemde neler bekliyor? | Doviz.com

Thielen, Grayscale’in ETF ürünü GBTC’deki yatırımcıların daha düşük işlem ücretleri sunan diğer spot Bitcoin ETF’lerine bakabileceklerini söyledi. Nota göre bu, BTC fiyatı üzerinde satış baskısına yol açabilir.

10x Araştırma diyor ki: “Ana şirket DCG ve çevresi ile ilgili pek çok olumsuz haber var” dedi. “27 milyar dolarlık piyasa değeri olan GBTC sahiplerinden aşırı ücretler alındı.”

10x Research, Spot BTC ETF’sindeki gerginliklerin ve iç çekişmelerin BTC’ye yansıyacağına inanıyor ve BTC analizinin de düşüş eğilimi gösterdiğini söyledi. BTC trendinin gücünü ölçen MACD histogramı sıfırın altına düşerek düşüş trendini vurguladı.

10x Research, müşterilere yazdığı bir notta, yatırımcıların başka bir ETF ihraççısına bakmadan önce ilk olarak BTC’lerini satacaklarını söyledi. Araştırma ekibi, BTC’nin GBTC yatırımcıları tarafından satılmasının fiyat baskısına yol açacağını savundu.

Bitcoin (BTC) İçin 38 Bin Dolar Mı Geliyor?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!