Bitcoin Ayısı Capo: Altcoin Alımı İçin Beklemedeyim!

Crypto Capo, Bitcoin ve ETH’deki Düşüşü Yorumladı!
Crypto Capo, Bitcoin ve ETH’deki Düşüşü Yorumladı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sektörde çöküş tahminleriyle tanınan Crypto Capo, bugün yeni bir analiz paylaştı. Altcoinlerin ve ana kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) çöküşünü değerlendiren Capo, bu düşüşlerin zaten gerçekleşmesini beklediğini söyledi.

Bitcoin 15 bin dolar seviyesindeyken bile her seferinde çöküşü öngören Capo, yeni altcoin alımlarında biraz daha düşüşün yaşanmasını beklediğini aktardı:

“Birçok insan bunun gibi şeyler yüzünden çok para kaybediyor. Bunun gibi faturalardan kaçınmak için çok çalışıyorum ve umarım çalışmalarım birçok insana yardımcı olur.

Para kazanmak önemli ve para kazanma fırsatları her zaman olacaktır ama sermayeyi korumak çok daha önemli çünkü yatırım sermayesi olmadan para kazanamazsınız.

Daha önce de söylediğim gibi hareket etmeden izliyor ve anı bekliyorum. Bazı altcoinlerin yakında daha büyük satın alma fırsatları sunacağını umuyorum ama henüz değil.”

Altcoinlerin yanı sıra ana kripto para birimi Bitcoin’i (BTC) de analiz eden Capo, önümüzdeki dönemde BTC’nin önce 60 bin sonra da 75 bin dolara ulaşacağını söyledi..

Bitcoin Ayısı Capo: Altcoin Alımı İçin Beklemedeyim!

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Twitter veya Telegram üzerinden takip edebilirsiniz!

Bitcoin Ayısı Capo: Altcoin Alımı İçin Beklemedeyim!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!