Bitcoin 30 bin dolarlı Aştı; Sırada Ne Var

Bernstein Uzmanları, Bitcoin'in (BTC) 150 Bin Dolara Yükselmesini Öngörüyor!
Bernstein Uzmanları, Bitcoin'in (BTC) 150 Bin Dolara Yükselmesini Öngörüyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin 30 Bin Dolarlık Engeli Aştı; Uzmanlar BTC İçin Sırada Ne Olacağını Tahmin Ediyor

Bitcoin 30 bin dolarlık engeli aştı; Uzmanlar BTC için sırada ne olacağını tahmin ediyor
Bitcoin 30 Bin Dolarlık Engeli Aştı; Uzmanlar BTC İçin Sırada Ne Olacağını Tahmin Ediyor

30.000 $’lık önemli bir psikolojik seviyenin başarılı bir şekilde kırılmasıyla Bitcoin ( BTC ), daha önce amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının böyle bir hareket yapabileceğini tahmin eden kripto para analistlerinin beklentilerini karşıladı ve yükselişin devam edeceğine dair daha fazla iyimserliği tetikledi. mağazada.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Gerçekten de BTC , Haziran 2022’den bu yana ilk kez 30.132 $’dan el değiştirdiği sırada günde %6,30’luk bir artış kaydetti ve bir önceki haftaya göre %8,33’lük bir artışın yanı sıra %46,83’lük bir büyüme kaydetti. 11 Nisan’da alınan verilere göre aylık grafiği.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Tahminler Gerçek Oluyor

Özellikle, bu kırılmadan bir hafta önce, popüler kripto analisti Mustache , Bitcoin’in “Gaussian Channel’daki örnekleme döneminde başka bir haftalık kapanış” yaptığını gözlemleyerek ve 30.000 $ veya daha fazlasının “sadece an meselesi” olduğunu belirterek “iyiye işaret” fark etmişti . ”

En son kırılmadan hemen önce, 10 Nisan’da, Moustache bu analizi bir kez daha doğruladı ve o sırada BTC’nin faaliyetlerinin “daha fazla yükselmeden önce konsolidasyona çok benzediğini” savunarak “siyah çizgi devam ettiği sürece BTC için 30 binin üzerinde” gördü.

Bitcoin fiyat eylem analizi. Kaynak: Bıyık
Bitcoin fiyat eylem analizi. Kaynak: Bıyık

Bir başka kripto piyasası uzmanı CryptoYoddha , Nisan ayı sonunda 30.000$’lık alanın yanı sıra Mayıs’ta 37.000$’a ve yıl sonu yaklaşırken 57.000$’a doğru devam edeceğinin altını çizdi, ancak muhtemelen Finbold olarak birkaç dönüşle kesintiye uğradı. daha önce bildirildi.

Daha yakın bir tarihte, 7 Nisan’da CryptoYoddha , haftalarca süren fiyat istikrarından sonra 35.000 doların üzerinde bir kırılmanın mümkün olduğuna dair eğitimli bir tahminde bulunmuştu , ancak her birkaç Paskalya hafta sonu civarında gösterilen “ideal” senaryoya göre yeniden test etme ve sıçrama olasılığını dışlamadan.

Sıradaki Ne?

Başka bir yerde, Stockmoney Lizards , Bitcon’un mevcut fiyat hareketini, ilk dijital varlığın Mayıs ayında yükselen direnç çizgisini kırdıktan sonra %150’ye kadar fırladığı 2019’daki fiyat hareketiyle karşılaştırarak, tarihin tekerrür edebileceğini ve boğanın olabileceğini öne sürerek son kırılmayı not etti . koşu 45.000$ – 47.000$’a kadar devam edebilir.

2019 ve 2023'teki Bitcoin fiyat hareketi. Kaynak: Stockmoney Lizards
2019 ve 2023’teki Bitcoin fiyat hareketi. Kaynak: Stockmoney Lizards

İlginç bir şekilde, aynı analist daha önce Bitcoin’in 2021-2023’teki hareketleri ile 2017-2022 dönemindeki hareketleri arasında başka bir karşılaştırma yapmış ve sonraki aylarda 47.000 dolara doğru ilerleme ihtimalinin yüksek olduğunu öne sürmüştü.

Bitcoin’in benimsenmesinin son zamanlarda fırlayarak en az bir BTC’ye sahip 1 milyona yaklaştığı ve Bitcoin’in 2023’ün ilk çeyreğinde ilk beş ana endeksi %170 oranında geride bıraktığı düşünüldüğünde , oranlar güçlü bir şekilde lehine görünüyor.

 

Bitcoin 30 bin dolarlı Aştı; Sırada Ne Var

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!