Bitcoin, 2023 Sonu Fiyat Tahmini

Bitcoin, 2023 Sonu Fiyat Tahmini
Bitcoin, 2023 Sonu Fiyat Tahmini
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AI, 2023’ün Sonu İçin Bitcoin Fiyatını Tahmin Ediyor

AI, 2023'ün Sonu İçin Bitcoin Fiyatını Tahmin Ediyor
AI, 2023’ün Sonu İçin Bitcoin Fiyatını Tahmin Ediyor

Kripto para piyasası, piyasa değerine göre en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı olan Bitcoin ( BTC ) ile birlikte geçen haftaki kazançlarını pekiştiriyor ve kripto tüccarları ve yatırımcıları, gelecekteki fiyat hareketlerine ilişkin fikir sağlayabilecek göstergelere bakıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Bu kapsamda finans tahmin platformu CoinPriceForecast üzerinde makine öğrenimi teknolojisi kullanılarak yapılan tahminler , Finbold’un 21 Şubat’ta eriştiği verilere göre 2023 yılı sonuna kadar BTC fiyatında önemli bir artışa işaret ediyor .

Tesadüf eseri, BTC 2023 ticaretine 16.522 dolardan başladı, bu da fiyatının yıl başından bu yana %49 oranında arttığı anlamına geliyor. Bu yılın sonu için öngörülen yapay zeka ( AI ) fiyatı açısından , şu anda 33.047 $ seviyesinde bulunuyor ve bu, yazının yazıldığı tarihteki fiyatından %34’lük bir artış anlamına

Bu arada, bu makine tabanlı tahminler doğru çıkarsa, BTC fiyatındaki yıldan yıla değişim %100’lük bir artış gösterecek ve ardından, en son AI verilerinin de gösterdiği gibi, takip eden yıllarda daha fazla fiyat artışı bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Analizi

Basına göre, BTC son 24 saatte %0,7 düşüşle 24.678 $’dan el değiştiriyordu, ancak son yedi günde %13,08’lik daha önemli kazançlar kaydetti ve aylık grafiğinde %8,3’lük bir artış kaydetti. 21 Şubat’ta alınan bilgiler.

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Yıl sonu için yukarıdaki tahminlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği, daha geniş makro manzaradaki gelişmelere ve iki yıldan fazla bir süre içinde en yüksek seviyeye ulaşan işlem sayısı ivmesi ve bir yükseliş rallisi öneren tarihsel modeller gibi Bitcoin’in kendisiyle ilgili gelişmelere bağlı olacaktır. Finbold’un daha önce bildirdiği gibi önümüzdeki üç yıl boyunca.

Bitcoin, 2023 Sonu Fiyat Tahmini

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!