Bir Kripto Balinası, Bu Altcoin’de Satış Yapıyor!

Bir Kripto Balinası, Bu Altcoin’de Satış Yapıyor!
Bir Kripto Balinası, Bu Altcoin’de Satış Yapıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mevcut kripto para birimi endüstrisindeki satıcıların güçlü bir baskısı var gibi görünüyor. Başlıca kripto para birimleri olan Bitcoin (BTC) ve altcoinlerin değeri hâlâ yavaş yavaş düşüyor ve toparlanamadı.

Elbette büyük yatırımcıların satışı kripto varlıklarındaki düşüşü daha da hızlandıracak. Özellikle bugün Look On-Chain, PENDLE satan bir kripto balinasını keşfetti.

X/Twitter hesabında bu konuyla ilgili bir paylaşım yapan Looking On-Chain uzmanları, balinanın son dönemdeki hareketleri hakkında şunları söyledi:

“Kripto balinaları, kâr elde etme umuduyla bir saat önce Binance borsasına toplam 755.000 P$ (3,83 milyon dolara eşdeğer) yatırdı. Balina, 18 Ağustos 2023’te Binance’ten ortalama 0,54 $ fiyatla 5,02 milyon P$ (o sırada 2,73 milyon $’a eşdeğer) satın aldı. Şu anda bu balinanın hâlâ 4,27 milyon PENDLE’si var (değeri 21,7 milyon dolar) ve bu balinanın PENDLE’deki toplam karı 22,8 milyon dolar (+%834)!”

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes tarafından yoğun bir şekilde desteklenen Pendle, balina satışları ve kripto endüstrisindeki kaotik süreç nedeniyle düşüşler yaşadı.

 

 

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Twitter veya Telegram üzerinden takip edebilirsiniz!

Bir Kripto Balinası, Bu Altcoin’de Satış Yapıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!