Binance, Ön Ödemeli Kartı Piyasaya Sürüyor

Binance, Ön Ödemeli Kartı Piyasaya Sürüyor
Binance, Ön Ödemeli Kartı Piyasaya Sürüyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, Kolombiya’da Ön Ödemeli Kartı Piyasaya Sürüyor

Binance, Kolombiya'da Ön Ödemeli Kartı Piyasaya Sürüyor
Binance, Kolombiya’da Ön Ödemeli Kartı Piyasaya Sürüyor

Kripto para borsası Binance, Kolombiya’da ön ödemeli bir kripto para kartı başlattı ve Latam’daki erişimini genişletti. Kimliği doğrulanmış müşterilerin kripto ile ödeme yapmasına olanak sağlayacak kart, ülkeyi Brezilya ve Arjantin’in ardından Latam’da borsa için önde gelen pazarlardan biri haline getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Binance, Movii ile Ortak Olarak Ön Ödemeli Kripto Kartını Duyurdu

Ticaret hacmi bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance, Kolombiya’daki hizmetlerini genişletmek için hamleler yapıyor. Şirket, kullanıcıların standart banka ve kredi kartlarını kabul eden tüm iş yerlerinde kripto ile ödeme yapmasına olanak tanıyacak yeni bir ön ödemeli kripto para bağlantılı kartın piyasaya sürüldüğünü duyurdu .

Ürün, kendi Mastercard kartını da çıkaran Kolombiyalı bir neobank olan Movii ile ortaklığın bir parçasıdır. Kartın desteklediği para birimleri arasında BNB , BTC , ETH , ADA , DOT, SOL, SHIB, XRP , MATIC, LINK ve diğer stabilcoinler yer alırken, kullanıcı hangi para biriminin harcanacağını yapılandırabilecek.

Kart, kriptodan itibari paraya gerçek zamanlı değişim özelliğine sahip olacak ve kullanıcıların kripto harcamasına ve tüccarların anında itibari para almasına olanak tanıyacak. Binance ayrıca, ön ödemeli kartın ATM’lerde sıfır ücretle para çekme özelliğine sahip olacağını ve seçilen satın alımlarda %8’e varan geri ödeme ödülleri sunacağını duyurdu.

Henüz beta aşamasındayken Binance, yakında daha geniş bir kitleye sunulacağını duyurdu.

Kolombiya: Latam’da Bir Başka Genişleme Noktası

Binance, Kolombiya’nın gelecekte kripto paranın en fazla benimseneceği ülkelerden biri olduğunu düşünüyor ve bu tür bir hizmetin lansmanı ile bu büyümeyi destekleyebileceğine inanıyor. Binance Colombia genel müdürü Daniel Acosta şunları söyledi:

Kolombiya, Binance için çok alakalı bir pazar. Bir Binance kartı sunmanın, ülkedeki blok zincir ve kripto ekosisteminin gelişimine katkıda bulunacak olan Kolombiyalılar arasında kripto para birimlerinin daha geniş bir şekilde benimsenmesini teşvik edeceğine inanıyoruz.

Kolombiya, Latam’da Binance’ten bir kart ürününün piyasaya sürüldüğünü gören üçüncü ülke. Arjantin, Ağustos ayında benzer bir kartın piyasaya sürüldüğünü gördü ve Binance’in bu ürünle girdiği ilk pazar oldu. Borsa, Şubat ayında Brezilya’da başka bir ön ödemeli kart ürünü piyasaya sürdü ve ürünün ödemeleri kolaylaştırmak için kullanımına ve kriptonun bu alanda nasıl daha yararlı olabileceğine özel bir önem verdi.

 

Binance, Ön Ödemeli Kartı Piyasaya Sürüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!