Binance Labs, Bu 7 Kripto Projesine Yatırım Yaptı!

Binance Labs, Bu 7 Kripto Projesine Yatırım Yaptı!
Binance Labs, Bu 7 Kripto Projesine Yatırım Yaptı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Labs, Bu 7 Kripto Projesine Yatırım Yaptı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yatırım kolu olan Binance Labs, kripto para piyasasını desteklemeye devam ediyor. Binance Labs’ın yatırım yaptığı kripto para projeleri, geliştirilme aşamasında diğer projelere göre daha yüksek başarı performansı elde edebiliyor.

Binance Labs, birkaç dakika önce kuluçka programının 6. sezonunun sona erdiğini duyurdu. Bu sezon pek çok projeyi değerlendiren Binance Labs, bunlardan sadece 7 tanesine yatırım yaptı.

Binance Labs, geçtiğimiz günlerde yatırım yaptığı 7 kripto para projesine ilişkin bazı açıklamalarda bulunmuştu. Binance’in son duyurusunda yer alan bilgiler şöyle:

  • Derivio: zkSync üzerinde kullanıcılar, inşaatçılar ve kurumlar için DEX’in tüm potansiyelini ortaya çıkarmayı amaçlayan merkezi olmayan yapılandırılmış bir türev ekosistemi.
  • Ethena: Bu, ETH’yi bankacılık sisteminden bağımsız ilk kripto yerli stabilcoine dönüştüren bir türev altyapı sağlayıcısıdır.
  • Shogun: Optimize edilmiş sipariş akışı ve tam zincir soyutlaması yoluyla tüccarın çıkarabileceği değeri (TEV) en üst düzeye çıkaran, amaç odaklı bir protokol.
  • UXUY: Merkezi olmayan ticarete giriş engelini en aza indiren, hedeflenen özelliklere sahip, MPC ve AA cüzdan teknolojisine dayalı çok zincirli platform.
  • Cellula: Kişiselleştirme ve kalıcılık sunan, tamamen zincir üzerinde bağımsız bir yaşam simülasyonu strateji oyunu.
  • NFPrompt: NFT’ler, abonelikler ve 404’ler gibi yeni ortaya çıkan tüm standartlar dahil olmak üzere, yeni nesil Web3 yaratıcıları için oluşturulmuş yapay zeka destekli UGC platformu.
  • QnA3: Bilgi arama ve paylaşım platformu Web3 haberleri, ‘Yapay Zeka’ tarafından destekleniyor. Kendi veri gölüne sahip QnA3, kullanıcıların Web3 bilgilerine tek tıklamayla kolayca erişmesine olanak tanır.

 

 

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Binance Labs, Bu 7 Kripto Projesine Yatırım Yaptı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!