Binance Bu Altcoinler İçin Kampanyasını Duyurdu

Bitcoin Borsası Binance, 2 Coin Çiftini Delist Etme Kararı Aldı!
Bitcoin Borsası Binance, 2 Coin Çiftini Delist Etme Kararı Aldı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Bu Altcoinler İçin Kampanyasını Duyurdu

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsası, 6 önemli altcoin için komisyon ücretsiz alım satım fırsatını kullanıcılarına sunuyor.

Binance, desteklediği sabit kripto para birimi First Digital USD (FDUSD) için işlem hacmini artırmayı amaçlıyor. Bu nedenle, FDUSD’nin 6 önemli altcoin üzerindeki spot ve marjin paritelerinde alım satım işlemlerinden komisyon almama kararı aldığını duyurdu.

5 Aralık 2023 Salı tarihinde Binance, resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuruda, Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Ripple (XRP), Solana (SOL), Chainlink (LINK) ve Dogecoin (DOGE) için First Digital USD (FUSD) paritelerindeki işlemleri kullanıcılarına sıfır komisyonla gerçekleştirme fırsatı sundu. Kampanya, 8 Aralık 2023 Cuma günü başlayacak ancak sona ereceği tarih hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Binance, önceki dönemde Bitcoin (BTC) işlem çiftleri için benzer bir kampanya başlatarak yaklaşık 8 ay boyunca süren bir uygulama gerçekleştirmişti. Bu kampanya sayesinde büyük kripto para borsası, pazar payını önemli ölçüde artırmıştı. Ancak kampanyanın sona ermesiyle birlikte BTC paritelerinde likiditenin hızla düştüğü gözlemlenmişti. Yapılan bu yeni duyuru ile birlikte, belirtilen altcoin’lerdeki işlem hacimlerinin önemli ölçüde artabileceği öngörülmektedir.

Coin Spherical

Binance Bu Altcoinler İçin Kampanyasını Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!