Binance Borsası’nda Yeni İsmiyle Listelenecek Altcoin Hangisi?

Binance, Starknet (STRK) Listelemesi Duyurdu!
Binance, Starknet (STRK) Listelemesi Duyurdu!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Borsası’nda Yeni İsmiyle Listelenecek Altcoin Hangisi?

Binance, yakın zamanda TomoChain‘in (TOMO) adının Viction (VIC) olarak değiştirilmesini destekleyeceğini açıklamıştı.

Güncelleme sonrasında Ethereum, BNB Beacon Chain ve Viction ağlarında VIC için para yatırma işlemleri etkinleştirildi; ancak VIC çekme işlemleri sadece Ethereum ve Viction ağlarında destekleniyor.

TOMO tokenı artık Binance’te VIC olarak işlem görüyor ve VIC dağıtımı, başarıyla tamamlandı, her 1 TOMO için 1 VIC oranında gerçekleşti.

Viction (VIC), önceki adıyla TomoChain, Web3’ü herkes için kullanımı kolay ve güvenli hale getirmeyi amaçlayan, insan odaklı bir katman-1 blok zinciridir. Kullanıcı dostu tasarımıyla tanınan Viction, sıfır gaslı işlemlere, hızlı işlemlere, güvenliğe ve ölçeklenebilirliğe odaklanarak daha güvenli ve şeffaf bir dünya oluşturmayı hedefliyor.

Viction, ağına ölçeklenebilirlik ve istikrar katan 150 masternod içeren bir Proof-of-Stake (PoS) konsensüsü kullanmaktadır. Bu özellikler, Viction’ı kripto dünyasında önemli bir aktör haline getirerek daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını sağlıyor.

Binance Borsası’nda birçok altcoin için alım satım işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız, %20 Komisyon İndirimli Kayıt Linki ile kaydolabilirsiniz.

Binance Borsası’nda Yeni İsmiyle Listelenecek Altcoin Hangisi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!