Binance (BNB)’den Yatırımcılara Yeni Fırsatlar!

Binance, Bu Altcoin’i Vadelide Listeleyeceğini Duyurdu!
Binance, Bu Altcoin’i Vadelide Listeleyeceğini Duyurdu!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance (BNB)’den Yatırımcılara Yeni Fırsatlar!

Merkezi olmayan akıllı sözleşme ağı BNB Chain, Beacon Chain’i sonlandırıp BEP333’ü piyasaya sürme planlarını duyurdu. Şirket, 8 Ocak’ta yaptığı açıklamada, BNB Zincir birleşmesi olarak da bilinen BEP333’ün güvenliği güçlendireceğini ve zincirde kullanılan varlıkların verimliliğini artıracağını söyledi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

BNB’de Yeni Gelişme

BNB Beacon Chain, staking ve yönetişimden sorumlu bir ekosistemin parçasıdır. BEP333’ün amacı, BNB işaret zincirlerinin ikili zincir yapısından tek zincir yapısına sorunsuz geçişini desteklemektir. Sonuç olarak BNB Chain, yatırımcılara zinciri aktif olarak kullanmaları için yönergeler sağladı. Açıklamaya göre Bitcoin (BTC) ve BNB sahiplerinin tokenlarını aktarma konusunda endişelenmelerine gerek yok. Ancak diğer kripto sahipleri için durum aynı değil. BNB Chain, nihai kapanıştan önce yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Şu anda zincirler arası transfer yeteneklerine sahip olmayan varlıkları tutan kullanıcıların, ilgili token sahibine veya ihraççısına derhal ulaşmaları tavsiye edilir

Token Terminali’nin verilerine göre gelirler son 24 saatte %6,4 arttı. Bu artış, dönem boyunca ağdaki aktivitede artış olduğunu gösteriyor. Dikkate alınan bir diğer ölçüm ise çekirdek geliştiricilerin sayısıdır. Bu yazının yazıldığı sırada çekirdek geliştiricilerin sayısı 51 kişiye düşmüştü. Ekonomik krize yanıt olarak çekirdek geliştiriciler, zincirin yeni işlevler sunmadığı sonucuna vardı. Zincir ayrıca, geçişten önce tokenlarını transfer edememiş olabilecek birkaç kripto sahibi vakasından da bahsetti.

opBNB TVL’sinde Yeni Rekor

Açıklamaya göre transferde geç kalan kullanıcılar BEP299 token geçişlerini kullanabilecek. BEP299 token geçişi, Beacon Zincirinin çalışmaz hale gelmesi durumunda kullanıcılara varlıkları BSC’ye geri yüklemek için güvenli ve güvenilir bir çözüm sağlayacak. Şirket bu konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

Beacon Chain’in sona ermesinden sonra varlıklarını BSC ağına aktarmayan kullanıcılar için BNB Chain, Beacon Chain Fusion sonrası bir yedek sunuyor.

Üstelik opBNB ile paralel olarak yayınlanan ayrı bir raporda zincir, hem Günlük Aktif Kullanıcı Sayısında (DAU) hem de Kilitli Toplam Değerde (TVL) yeni rekorlar kırdı. opBNB, BNB zincirinde yer alan ve kullanıcılara daha hızlı işlem hızları ve daha düşük ücretler sağlayan bir toplamadır.

Binance (BNB)’den Yatırımcılara Yeni Fırsatlar!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!