Binance 10 kriptoda işlem çifti listeliyor!

Binance Jupiter’i (JUP) Listeleyecek!
Binance Jupiter’i (JUP) Listeleyecek!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’ten yeni USDC kararı: 10 Kriptoda İşlem Çifti Listeleniyor!

Geçtiğimiz yıl platformundan birçok USDC paritesini kaldıran Binance, bu konuda geri adım atmış gibi görünüyor. Borsa bugün yaptığı açıklamada, yarından itibaren 10 kripto alım satım çiftinin bir kez daha USDC paritesinde işlem göreceğini duyurdu.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Binance borsası, 2022’de platformunda USDC’nin varlığını azaltma kararını tersine çevirmiş görünüyor. Borsa bugün yaptığı açıklamada 10 kripto para biriminde USDC işlem çiftlerini başlatacağını duyurdu.

Duyuruya göre şu çiftler işlem görmeye başlayacak: ADA/USDC, ARB/USDC, AVAX/USDC, DOT/USDC, INJ/USDC, MATIC/USDC, OP/USDC, ORDI/USDC, SOL/USDC ve XRP /USDC Yarın 11:00’de başlıyor.

Hatırlayacağınız üzere Binance’in 2022 yılındaki USDC kararı hakkında çok fazla konuşulmuştu ve borsa bunun öncelikli olarak BUSD ve USDT’ye dayandığını söylüyordu.

BUSD’ye Yasak Gelince İşler Değişti

Ancak ABD’li düzenleyicilerin Binance’e savaş ilan etmesi ve şirketin stablecoin’i BUSD’nin dolaşımını 2023 yılına kadar askıya alması borsanın gidişatını değiştirmiş gibi görünüyor.

Paxos, New York Finansal Hizmetler Departmanı’nın bunu “kayıtsız yatırım sözleşmesi satışı” olarak tanımlaması üzerine BUSD ihracını da durdurdu. Bu arada Binance, Şubat 2023’ten itibaren BUSD paritesi işlem çiftlerini kademeli olarak kaldırmaya başladı.

Borsa, USDT’nin yanı sıra FDUSD ve TUSD gibi Hong Kong merkezli stabilcoinleri de desteklemeye başladı. Ancak fiyatların yükseldiği ve Binance’in ABD ile sorunlar yaşadığı bir dönemde şirketin Circle tarafından ihraç edilen USDC’ye bir kez daha açılması dikkat çekiyor.

Açıklamada, duyurunun kısa olduğu, tarih ve saat dışında herhangi bir bilgi verilmediği belirtildi.

Binance 10 kriptoda işlem çifti listeliyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!