Beklenen Haber Geldi! Robinhood CEO’su Müjdeyi Verdi!

Beklenen Haber Geldi! Robinhood CEO’su Müjdeyi Verdi!
Beklenen Haber Geldi! Robinhood CEO’su Müjdeyi Verdi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beklenen Haber Geldi! Robinhood CEO’su Müjdeyi Verdi!

Kripto para ve hisse senedi alım satım uygulaması Robinhood, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk spot Bitcoin ETF’sinin onaylanmasının ardından harekete geçti. Robinhood CEO’su Vladimir Tenev, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto dünyası için açıklanan tarihi bir SEC kararı olan 11 Spot Bitcoin ETF’sini onaylamasından kısa bir süre sonra yatırımcıların dikkatini çeken bir çıkış yaparak SEC’in kripto para dünyası için tarihi kararına yanıt olarak platformun planlarını açıkladı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Robinhood Spot Bitcoin ETF Ticaretini Başlatacak

Spot kripto ticaretindeki öncü rolüyle bilinen Robinhood, yatırım seçeneklerini spot Bitcoin ETF ile genişletmeye hazırlanıyor. SEC’in kararından duyduğu memnuniyeti dile getiren Tenev, Robinhood’un kullanıcılara en yeni kripto ticaret seçeneklerini sunmak ve kripto para birimlerini geleneksel finans dünyasına sorunsuz bir şekilde entegre etmek istediğini açıkladı. Tenev, Robinhood’un kripto para birimlerine erken erişim konusundaki kararlılığını doğruladı ve ETF’leri hızla platformda listelemeyi umduğunu söyledi.

Bu hareketin, Robinhood’un kullanıcıları Bitcoin, ETF’ler ve risk yönetimi stratejileri hakkında eğiterek güçlendirme ilkesiyle uyumlu olduğunu belirtmekte fayda var. Ek olarak Tenev, SEC’in kararının sektöre düzenleyici netlik getirmenin yanı sıra kullanıcılara kripto yatırımlarını yönetmede fayda sağlayacak gelişmiş risk yönetimi araçlarının da önünü açan bir kilometre taşı olduğunu vurguladı.

Tenev’in açıklaması, Robinhood’un kripto para birimleri ile geleneksel finansal sistem arasındaki boşluğu doldurmayı hedeflemeye devam ettiğini gösteriyor. Başka bir deyişle platform, 2024 yılında en güvenli, uygun maliyetli ve güvenilir kripto alım satım deneyimini sunmayı hedefliyor.

Commission-free Stock Trading & Investing App | Robinhood

SEC’in ETF Onayı Kripto Para Piyasasında Pozitif Momentumu Tetikledi

SEC’in ticareti yapılabilir 11 spot Bitcoin ETF’sini onaylaması, kripto meraklıları arasında olumlu bir ivme yarattı. Bitwise, Grayscale, BlackRock ve Fidelity gibi endüstri devlerinin ETF’lerine artık yeşil ışık yakıldı ve bugünden itibaren alım satıma hazır durumda.

Bu hamlenin kripto para birimlerinin meşruiyetini ve ana akım finansa entegrasyonunu artırması bekleniyor. Ayrıca kripto yatırımcıları için yeni bir yatırım fırsatları ve risk yönetimi araçları çağını başlatması bekleniyor.

 

Beklenen Haber Geldi! Robinhood CEO’su Müjdeyi Verdi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!