Bazı Altcoinleri Toplamanın Zamanı Geldi mi?

Bazı Altcoinleri Toplamanın Zamanı Geldi mi?
Bazı Altcoinleri Toplamanın Zamanı Geldi mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bazı Altcoinleri Toplamanın Zamanı Geldi mi? Analist, Kazanç Karşılığında Ticaret Yapmak İçin 3 Madeni Para Ortaya Koyuyor

Bazı altcoinleri toplamanın zamanı geldi mi? Analist, kazanç karşılığında ticaret yapmak için 3 madeni para ortaya koyuyor
Bazı Altcoinleri Toplamanın Zamanı Geldi mi? Analist, Kazanç Karşılığında Ticaret Yapmak İçin 3 Madeni Para Ortaya Koyuyor

Bitcoin ( BTC ) 30.000 $ işaretinin altında konsolide olurken, kripto para piyasasındaki odak alternatif paralara veya alt paralara kaydı. Bu satırda, kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, birkaç altcoin’in patlama ve çekiş kazanma belirtileri gösterdiğine dikkat çekerek bu trendin altını çizdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

6 Mayıs’ta yayınlanan bir YouTube videosunda, tanınmış yatırımcı, Bitcoin hakimiyet tablosundaki sürekli yükseliş eğiliminin gösterdiği gibi, mevcut kripto piyasası koşusunun son aşamasına yaklaşabileceğini öne sürdü . Bitcoin 30.000 doları kırarsa, hakimiyetinin konsolide olana kadar artacağını ve ardından paranın Ethereum ( ETH ) ve diğer altcoinlere akacağını tahmin ediyor . Bu nedenle, dikkat altcoinlere çevrilirken dikkat edilmesi gereken aşağıdaki üç koini belirledi.

Pepee (PEPE)

Analist, jetonun ‘aksi kanıtlanana kadar’ önümüzdeki günlerde hala bazı olumlu yönlere sahip olduğuna işaret etmesiyle meme parası son haftalarda çekiş kazanıyor . Pepe’nin fiyatı sabit kalırsa veya biraz artarsa, bunun bir sıçrama oyunu olacağını gözlemledi. Tersine, düşüş eğilimi önemli bir yükseliş eğilimi izlerse, bu kısa bir oyun olur.

Poppe’ye göre, meme jetonunun değeri tekrar düşerse, bu alım satımların sık sık meydana geldikleri için yürütmenin kolay olduğunu kabul ederken, başka bir sıçrama oyunu olurdu.

Ancak Poppe, son kazanımlara rağmen PEPE’nin iyi bir yatırım seçeneği olmadığı , ancak ticaret amaçlı potansiyeli olduğu konusunda uyardı. Basın zamanında, meme parası haftalık %500’ün üzerinde kazançla 0.0000029 dolardan işlem görüyordu.

PEPE yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
PEPE yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Poppe’nin analizine göre, Chainlink’in ( LINK ) birikim aşamasında olduğunu belirterek önümüzdeki günlerde toparlanma potansiyeli var . LINK Mayıs 2022 dibinin yaklaşık 6,5 doların yeniden test edildiğini ve çift dip testlerinin tipik olarak bir geri dönüşü tetiklediğini belirtti. Bu, yatırımcıların Chainlink’teki pozisyonlarını biriktirme zamanının geldiğini gösteriyor. Mevcut değerlemede Chainlink’in düşük performans gösterdiğini belirtti.

Özellikle, LINK, artan ağ etkinliğine rağmen son haftalarda karışık fiyat hareketleri kaydetti. Şu anda LINK 6,92 dolardan işlem görüyor.

LINK yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
LINK yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ethereum (ETH)

Ethereum ( ETH ), Merge yükseltmesine giden heyecan sırasında değerinde bir artış görse de , ardından Şangay yükseltmesinin ardından bir düzeltmeye uğradı . Bu çizgide, Poppe hareketi, daha düşük tepeler ve diplerle gösterildiği gibi, aşağı doğru bir eğilim olarak görüyor.

Analiste göre, Bitcoin yükselişe geçerse Ether muhtemelen test edilecek, ancak bunun USDT karşısındaki değeri üzerinde çok az etkisi olacak. Bitcoin çökerse, Ether sabit kalacaktır, ancak Bitcoin için yukarı yönlü değişken bir hareket, Ethereum’un BTC karşısında değerinin düşmesine neden olabilir.

Poppe, yatırımcılara Bitcoin’e karşı Ether’in bir önceki düşük seviyenin üzerinde bir kırılma izlemesi gerektiğini, bunun bir genişlemeyi tetikleyebileceğini ve diğer kripto paraların da aynı şeyi yapmasına neden olabileceğini tavsiye etti. Şu anda Ethereum 1.874 dolardan işlem görüyor.

ETH yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
ETH yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

İleriye bakıldığında, Ethereum’un beklentileri, özellikle ağın enerji tasarruflu, hisse ispatı (PoS) protokolüne geçişi ışığında parlak görünüyor. Örneğin Finbold, Ethereum’un 2025’teki potansiyel fiyat hareketiyle ilgili olarak sohbet tabanlı yapay zeka (AI) platformu ChatGPT’ye danıştı. Araç, dijital varlık için 4.000 ila 10.000 dolar arasında bir ticaret aralığı öngördü ve Ethereum’un gelecekteki performansı için yükseliş görünümünün altını çizdi .

Bir kırılma potansiyeli gösteren vurgulanan kripto para birimlerine rağmen, toparlanma yetenekleri büyük ölçüde genel piyasa fiyat hareketine bağlıdır.

Bazı Altcoinleri Toplamanın Zamanı Geldi mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!