Balinaların ETH ve BTC İşlemleri Dikkat Çekti: Neler Oluyor?

Balinaların ETH ve BTC İşlemleri Dikkat Çekti: Neler Oluyor?
Balinaların ETH ve BTC İşlemleri Dikkat Çekti: Neler Oluyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balinaların ETH ve BTC İşlemleri Dikkat Çekti: Neler Oluyor?

Zincir üstü araştırma kuruluşlarının ortaya çıkardığı verilere göre, bazı balinalar büyük miktarlarda Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) biriktirdi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Kripto para piyasasının yükseliş eğilimi birçok balinayı harekete geçirdi. Kripto balinaları büyük miktarlarda varlık aktarmaya başladı. Balinaların kripto paralara aç olduğuna da dikkat çekti. Bugün, yükseliş beklentileri arttıkça artan balina faaliyeti zincir üstü verilere yansıyor.

Lookonchain ve WhaleAlert gibi zincir içi araştırmacılar, son 24 saat içinde önemli bir aktivite tespit etti. Bu verilere göre bazı balinalar büyük miktarda Ether (ETH) ve Bitcoin (BTC) biriktirmiş durumda. Borsadan çekilen varlıkların değeri dudak uçuklatıyor.

Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) Balinaların Radarında

Bazı balinalar, merkezi borsalardan yüz milyonlarca dolar değerinde Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) çekti. Balinanın zincirleme faaliyeti bir potansiyel birikimi olarak anlaşılmaktadır.

 

Zincir üstü araştırmacı Whale Alert, gün içinde birkaç büyük BTC transferini keşfetti. Whale Alert’ın X’teki gönderisine göre, Coinbase borsasından 9.322 BTC (485,24 milyon dolar) bilinmeyen bir cüzdana aktarıldı. Ek olarak Whale Alert, 9.162 BTC’nin (476,9 milyon dolar) Coinbase borsasından bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığını bildirdi.

 

 

Whale Alert’e göre balinalar Coinbase’den soğuk cüzdanlara toplam 18.484 Bitcoin aktardı. Kripto para yatırımcıları bu balina faaliyetini potansiyel birikim olarak yorumladılar.

Gün içerisinde Ether (ETH) tarafında bir balina etkinliği daha yaşandı. Lookonchain bir balinanın aktivitesini “Çılgın” başlığıyla paylaştı.

 

Lookonchain’e göre balinalar, ETH 2.900 doları aşmadan önce önemli bir satın alma gerçekleştirdi. Artışı öngören balinalar Binance’ten 100 milyon USDT çekerek 60 milyon USDT karşılığında ortalama 21.353 ETH satın aldı. Balinaların ortalama ETH fiyatı ise 2 bin 810 dolar. Balina daha sonra Binance borsasından kişisel cüzdanına 10 bin 649 ETH (30,68 milyon USD) çekti.

Balinaların ETH ve BTC İşlemleri Dikkat Çekti: Neler Oluyor?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!