Balina, Ethereum (ETH) Satışlarına Başladı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balina, Ethereum (ETH) Satışlarına Başladı!

Dün lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile birlikte, kripto para sektörünün lider altcoin’i Ethereum (ETH) de sert düşüşler yaşadı. Ancak bugüne özel olarak ETH’nin fiyat hareketlerine baktığımızda, oldukça olumlu bir seyir izlediği ve dünkü kayıplarını telafi ettiği gözlemlenebiliyor.

Ethereum’un kayıplarını telafi etmesiyle birlikte, bir balina işlem yapmaya başladı. Son 3 yıldır herhangi bir işlem yapmayan bu balina, ETH satışlarına başladı.

Spot On-Chain, konuyla ilgili olarak X/Twitter hesabı üzerinden şu bilgileri paylaştı: Spot On-Chain, başarılı bir veri sağlayıcısı olarak biliniyor ve X/Twitter hesabından ilgili bilgileri aktardı.

“Dev balina 0xd98, 3 yıllık uyku halinin ardından uyandı ve yaklaşık 50 dakika önce Bitfinex’e 3.850 dolar ortalamasıyla 10 bin adet ETH (38,5 milyon dolar değerinde) yatırdı.

Balina, 21 Ocak 2021’de Bitfinex’ten 110 bin adet ETH’yi ( o zaman 153 milyon dolar değerindeydi) 1,386 dolar ortalamasıyla satın almıştı.

Bu balinanın hala cüzdanında 100 bin adet ETH (385 milyon dolar değerinde) bulunuyor. Balinanın ETH’den tahmini toplam kâr 270 milyon dolar (+%177).”

Eğer bir veya birkaç kripto balinası ETH satışı yaparsa Ethereum fiyatını etkilemeyecek olsa da, büyük yatırımcıların toplu bir şekilde satışa geçmesi olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Lider altcoin Ethereum (ETH), bu haberin yazıldığı sırada 3.850 dolardan işlem görüyor. Bugün ETH, özelinde %9’a yakın değer kazandı.

Balina, Ethereum (ETH) Satışlarına Başladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!